Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Jahu napisał:

Codziennie inny serialik musi być :D

M jak miłość Na wspólnej Diagnoza Ślad Na dobre i na złe Znaki Przyjaciółki Rodzinka.pl Dziewczyny ze Lwowa W rytmie serca Drogi Wolności Pułapka Pod Powierzchnią Nielegalni Plus w dzień 19+ i Szkoła i Korona Królów a z teleturniejów Koło Fortuny The Wall Taniec z gwiazdami jak jest i Mam talent a na deser w niedziele Warsaw shore tak się tydzień przedstawia! :D

 

Ale że na wideło nagrywasz i oglądasz?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wojt3k napisał:


Panie, moje mieszkanie ma 38m2 emoji6.png
No i raduje się moja dusza, że jestem trendsetterem dyskusji forumkowych dzisiejszego poranka.

To TV kupuje się pod mieszkanie? Eeee. Najpierw zmień pracę, żeby więcej zarobić, a później kup TV pod mieszkanie znacznie większe ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Reaper napisał:

Masterchef w TV na żywo też bez sensu - żona ogląda na Playerze bez reklam (płacimy chyba 10 zł miesięcznie, inaczej nie działa za granicą) i odcinek jej się szybciej kończy niż w TV, więc straszy moich rodziców, że będzie im spoilerować :kekeke:

 

To takie bardziej leniwe spędzenie wieczoru z jednym okiem w telewizorze, a drugim w telefonie, niż oglądanie. Takie trochę stoickie lamentowanie nad przemijającym weekendem ;) 

 

Poza tym nie mam zamiaru za to dodatkowo płacić :P 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Kamtek napisał:

@wojt3k wystraszył się i uciekł. Ja mu się tam nie dziwię. Napisał chłopina grzecznie, że kupił pudło, a my od razu: "Na ch** ci w XXI wieku telewizja!", "Lubię oglądać, odjeb**ie się!", "Pierd**ić cyfrę!", "<<M jak Miłość>> leci u nich na metrażu, hehe", "Sami se oglądajcie na minigównie! Mecz na minimum 60 calach! I Joey z Przyjaciół!", "Srał Was pies telewizyjne oszołomy!" ;)

 

Właśnie, kiedy kupujecie drugi do sypialni?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Brudinho napisał:

Wy tak o telewizorach a ja na wieczór wole usiąść sobie z książką.

Robie 342323 podejście pod Wiedzmina i znów próbuje przebrnąć przez opowiadania. 

co prawda to prawda, musze dokonczyc lekture pozycji ktore zakupilem na poprzednia zime :keke:

a potem bedzie czas zeby nabyc pare nowych pozycji, bo ten rok obfitowal w pare fajnych ksiazek :-k

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Brudinho napisał:

Wy tak o telewizorach a ja na wieczór wole usiąść sobie z książką.

Robie 342323 podejście pod Wiedzmina i znów próbuje przebrnąć przez opowiadania. 

U mnie czytnik bardzo często i gęsto chodzi. Przez ostatnie dwa miesiące z 15 pozycji poszło :-k

Jak u mnie oglądają np. Chirurgów, to nie mam najmniejszego problemu wyłączyć się i czytać

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Makk napisał:

U mnie czytnik bardzo często i gęsto chodzi. Przez ostatnie dwa miesiące z 15 pozycji poszło :-k

Jak u mnie oglądają np. Chirurgów, to nie mam najmniejszego problemu wyłączyć się i czytać

 

Ja czytnika nie mam bo sie rozwalił i mnie nie stać, ale w miesiąc pęka średnio koło 4-5 książek 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Brudinho napisał:

Wy tak o telewizorach a ja na wieczór wole usiąść sobie z książką.

Robie 342323 podejście pod Wiedzmina i znów próbuje przebrnąć przez opowiadania. 

Odpadasz na najlepszym co ma Wiedźmin do zaoferowania ;). Sama saga to już niestety poziom niżej... 

Ja w tym roku powinienem dobić do 60 przeczytanych pozycji, więc jest dobrze :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Ja czytnika nie mam bo sie rozwalił i mnie nie stać, ale w miesiąc pęka średnio koło 4-5 książek 

Czytam w drodze z i do pracy, trochę wieczorem, jak nie padnę. Staram się w weekendy rzucać wszystko i czytać.

Nawet granie spycham. Choć przyznam, że ostatnio, przez dwa weekendy przysiadłem do W3. Staram się wydzielić czas na Wieśka i czytanie. W FMa już straaasznie dawno nie grałem.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schizzm napisał:

Odpadasz na najlepszym co ma Wiedźmin do zaoferowania ;). Sama saga to już niestety poziom niżej... 

 

Dokładnie. Oba tomy opowiadań to najlepsze, co Sapkowski napisał w świecie Wiedźmina (choć Sezon burz jeszcze przede mną), zabawa tekstami kultury, ubieranie ich w inne szaty, odwracanie ról, ale też całkiem poważne tematy. Pięcioksiąg czytałem ze 20 lat temu ostatnio, ale pomimo nadal sprawnego języka i ciętych dialogów nie wciągnął mnie aż tak (z Pani Jeziora to w ogóle nic nie pamiętam).

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...