Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

@Pulek przejrzałem swoją listę seriali i moim zdaniem powinny Ci podejść (piszę wszystko, nie pamiętam co już oglądałeś):

  • Stranger Things
  • Big Little Lies (HBO)
  • Ozark
  • Bloodline (nie oglądałem jeszcze, ale IMHO wpasowuje się w Twoje klimaty, no i jest Netflix)
  • Breaking Bad
  • Dark (niemieckie, ale jest duża tajemnica, tylko sci-fi)
  • Fargo
  • The Killing (też nie oglądałem, ale wydaje się idealnie w Twoim klimacie)
  • Manhunt: Unabomber
  • Mindhunter

Big Little Lies powinno bardzo podejść też żonie. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

@Pulek przejrzałem swoją listę seriali i moim zdaniem powinny Ci podejść (piszę wszystko, nie pamiętam co już oglądałeś):

  • Stranger Things - oglądane, 7/10
  • Big Little Lies (HBO) - oglądane, 9/10
  • Ozark - no spoko, fabuła wydaje się ok, do czego można to porównać? 
  • Bloodline (nie oglądałem jeszcze, ale IMHO wpasowuje się w Twoje klimaty, no i jest Netflix) - eee...no nie wiem
  • Breaking Bad - oglądane, 9/10
  • Dark (niemieckie, ale jest duża tajemnica, tylko sci-fi) - no właśnie te sci-fi nas odrzuca
  • Fargo
  • The Killing (też nie oglądałem, ale wydaje się idealnie w Twoim klimacie) - a tu nie ma jakieś polityki? i że serial nie jest przez to 'przegadany'? oglądał ktoś?
  • Manhunt: Unabomber - chyba nie do końca to, bo podobno serial się ciągnie i jest taki hmm niespieszny
  • Mindhunter - tutaj każdy kolejny odcinek to jest kolejna historia? czy jak? 

Big Little Lies powinno bardzo podejść też żonie. 

dopisałem się na czerwono. no właśnie w tym wszystkim ważne jest to, że ja to wszystko oglądam z żoną :) więc czasami jest tak, że mi się podoba, ale ona coś marudzi, albo w drugą stronę.

 

Big Little Lies było doskonałe, miało w sobie coś z lekkości ale też intrygi :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pulek napisał:

dopisałem się na czerwono. no właśnie w tym wszystkim ważne jest to, że ja to wszystko oglądam z żoną :) więc czasami jest tak, że mi się podoba, ale ona coś marudzi, albo w drugą stronę.

 

Big Little Lies było doskonałe, miało w sobie coś z lekkości ale też intrygi :)

Ty nie miałeś dzisiaj do mnie zadzwonić? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:

dopisałem się na czerwono. no właśnie w tym wszystkim ważne jest to, że ja to wszystko oglądam z żoną :) więc czasami jest tak, że mi się podoba, ale ona coś marudzi, albo w drugą stronę.

 

Big Little Lies było doskonałe, miało w sobie coś z lekkości ale też intrygi :)

Ogólnie jesteście strasznie wybredni :D Ale spoko, ja akurat na odwrót i oglądam praktycznie wszystko jak leci ;)

 

  • Ozark - no spoko, fabuła wydaje się ok, do czego można to porównać?  najbardziej przychodzi mi do głowy Breaking Bad szczerze powiedziawszy
  • Manhunt: Unabomber - chyba nie do końca to, bo podobno serial się ciągnie i jest taki hmm niespieszny No to jest serial śledztwo, ale IMHO się bardzo dobrze oglądało, choć nie jest to dzieło sztuki
  • Mindhunter - tutaj każdy kolejny odcinek to jest kolejna historia? czy jak? Nie, jeden ciąg, ale to najmniej pasuje do Twojego typu, co nie zmienia faktu, że serial sztos - wyszukaj sobie dyskusje o nim w serialowym, pół forum się zachwycało :) 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pulek napisał:

dopisałem się na czerwono. no właśnie w tym wszystkim ważne jest to, że ja to wszystko oglądam z żoną :) więc czasami jest tak, że mi się podoba, ale ona coś marudzi, albo w drugą stronę.

 

Big Little Lies było doskonałe, miało w sobie coś z lekkości ale też intrygi :)

The Killing (amerykańska wersja) bdb, przynajmniej 2 pierwsze sezony. I polityka jest, ale tajemnica i świetne plot twisty też.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

kompletnie nie ogarniam jak można wrócić do CM01/02 :roll: tak samo nie ogarniam, jak można zagrać w FM14 jak już się grało w FM18 :-k 

FM 14 jest Bogiem! @Loczek i @Makk potwierdzą ;)
Mnie kurwica wzięła od FM15 gdzie zabrali pasek menu z góry i dali go w bok od tego wszystkie nowsze wersje są nie dla mnie :/

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...