Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

czolem!

 

zapowiada sie mega rozjebany dzien; niby od rana w robocie, ale o 9 musze byc u notariusza w Swidnicy wiec o 8 musze wyjsc z roboty, a wroce do niej pewnie dopiero kolo 11-12 :/ wiec i pewnie trzeba bedzie tu zostac przynajmniej do 17 :roll:

 

a wczorajsza sprawa nieudanego prezentu zostala rozwiazana tak, ze oddalem w sklepie i za te pieniadze kupilem bon podarunkowy do tego samego sklepu; niech sobie teraz sama wybierze co jej potrzeba :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Bry. Zacząłem dzień jak marzenie.

 

Otóż uwielbiam podróże koleją do pracy. Zwykle jeżdżę wcześniej i nie jest tak źle, ale dzisiaj na stacji po mojej ludzie nie byli w stanie w ogóle wsiąść. Do tego ewidentnie ktoś był w otwartym konflikcie z mydłem. Dobrze, że 15 minut wcześniej ten sam przewoźnik tą trasą puszcza praktycznie pusty pospieszny z dwoma składami, który zatrzymuje się na początku trasy raz i pod koniec drugi raz :roll: 

Odnośnik do komentarza

@Counter pierwsze tapnięcie WTF :D 

 

54 minuty temu, jmk napisał:

Ja dzisiaj do pracy taksa, no nie tyle boli mocno stopa, chociaż dalej nie mogę na niej stanac tyle, że druga noga mocno się nadwyręża.

Kołnierz oczywiście w pizdę wczoraj i 150zl poszło się jebac :(

Ale co tobie się stało? Bo wrzucałeś to zdjęcie i jak dla mnie wyglądała jak normalna stopa :D

Odnośnik do komentarza

Nic wielkiego nie odwaliłem, ale po prostu siedzi mi gra od kilku dni - dobrze się ustawiam, granaty i granaty zapalające siadają, flashe oślepieją jak trzeba, clutche 1vs3 wchodzą, dobrze to wygląda. Chociaż pewnie główna zasługa jest tego, że gram znów na silvery, bo spadłem straszliwie przez gorszy okres :( Jednak sam czuję się bardziej w okolicach tego Golda 2.

 

Ah, no i strasznie dobrze mi się gra MP5 :D Zauważyłem, że ma mały spray, jest bardzo dokładna, tylko damage mały, więc zazwyczaj przy strzelance na blisko mniejsza szansa przeciwko AK.

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...