Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Spiderman ograny, wbiłem w nim ponad 90%, ale tak szczerze mówiąc to po początkowej zajawce na bujanie się po mieście to gra z każdą kolejną godziną traciła w moich oczach. Walki z bossami pod koniec ją trochę uratowały, choć natężenie akcji jest zajebiście nierównomierne i najpierw się dużo dzieje, później przez 2/3 gry jest meh, a na koniec jest znów totalny rozpierdol.

Na pewno dużo wyżej bym tę grę oceniał bez tych żenujących sekwencji skradankowych, sama fabuła też bez zachwytów.

Nie jest Spiderman takim rzadkim gównem jak nowy GoW, ale do poziomu gier Batmana to jednak sporo brakuje, sama mechanika poruszania się po mieście nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

Jak wygodniej może być rotować butami? :-k Zawsze jedna para stoi, zawsze ją zakładam, nie trzeba nic kminić, gdzie tu jest jakiś problem? A żywotność butów i tak będzie taka sama, co najwyżej rozłoży się na dłuższy okres, bo kilka par naraz będzie noszone ;)

 

No jeżeli nosisz buty nie zimowe zimą to raczej nie będzie :P

17 minut temu, Gacek napisał:

Spiderman ograny, wbiłem w nim ponad 90%, ale tak szczerze mówiąc to po początkowej zajawce na bujanie się po mieście to gra z każdą kolejną godziną traciła w moich oczach. Walki z bossami pod koniec ją trochę uratowały, choć natężenie akcji jest zajebiście nierównomierne i najpierw się dużo dzieje, później przez 2/3 gry jest meh, a na koniec jest znów totalny rozpierdol.

Na pewno dużo wyżej bym tę grę oceniał bez tych żenujących sekwencji skradankowych, sama fabuła też bez zachwytów.

Nie jest Spiderman takim rzadkim gównem jak nowy GoW, ale do poziomu gier Batmana to jednak sporo brakuje, sama mechanika poruszania się po mieście nie wystarczy.

 

IMO właśnie walki z bossami przez powtarzalność są dużym minusem, ale dają mimo wszystko frajdę i są filmowe więc nie boli to aż tak.

 

Co do poziomu gier Batmana to zależy w jakim względzie, IMO walka sprawia o wiele większą frajdę Spider-Manem, aczkolwiek to może być przesyt systemem walki Arkham, który też był chociażby w Shadow of Mordor.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Reaper napisał:

Jak wygodniej może być rotować butami? :-k Zawsze jedna para stoi, zawsze ją zakładam, nie trzeba nic kminić, gdzie tu jest jakiś problem? A żywotność butów i tak będzie taka sama, co najwyżej rozłoży się na dłuższy okres, bo kilka par naraz będzie noszone ;)

 

Bo jedne buty nie pasują do wszystkiego? :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, tio napisał:

Ja też już nie pamiętam kiedy odpalałem Wiedźmina 3 - pamiętam tylko, że byłem w jakichś lochach czy w jaskini gdzie wyłaził mój sobowtór i mnie rozwalał

To chyba dalej niż ja byłeś, bo nie kojarzę tego :) 

W3 to moje wyzwanie. Gra, którą mi się strasznie podoba, jaram się nią mocno, dawkuję, ale przed przeprowadzką na wieś chce ją skończyć. Później chyba tylko w Cyberpunk zagram. Reszta gier w odstawkę. 

Będę wiódł życie farmera :keke: 

Odnośnik do komentarza
To chyba dalej niż ja byłeś, bo nie kojarzę tego  
W3 to moje wyzwanie. Gra, którą mi się strasznie podoba, jaram się nią mocno, dawkuję, ale przed przeprowadzką na wieś chce ją skończyć. Później chyba tylko w Cyberpunk zagram. Reszta gier w odstawkę. 
Będę wiódł życie farmera :keke: 
Już wiesz czy będziesz hodowcą drobiu?
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brachu napisał:

Już wiesz czy będziesz hodowcą drobiu?

Tak, wiem. I nie, nie będę :P 

Moja siostra, która mieszka 5 km dalej ma kurki, więc mi nie potrzebne. Ale szukam fotela bujanego na werandę, a później chyba poszukam dżinsowych ogrodniczek i dwururki :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Co do poziomu gier Batmana to zależy w jakim względzie, IMO walka sprawia o wiele większą frajdę Spider-Manem, aczkolwiek to może być przesyt systemem walki Arkham, który też był chociażby w Shadow of Mordor.

Przecież walki Spidermana są turbo powtarzalne, u Batmana przez różnorodność gadżetów i opcje załatwiania po cichu rywali, co w Spiderman ie się szybko kończy, ten system walk był sto razy bardziej satysfakcjonujący imo. A walki z bossami faktycznie powtarzalne, tak jak w gow (tyle że tu triggery, a w gow turlanie), ale bardziej filmowe i jak piszesz przez to mi się super je przechodziło. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...