Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reaper napisał:

Wyrzuciłem swoje najlepsze buty ever ;( Normalnie średnia życia butów u mnie to tak max. 6 miesięcy, a te kupiłem w maju 2015 i do tej pory używałem ich regularnie. Były ze mną na 4 kontynentach i w około 10 krajach. BEST. SHOES. EVER.

 

Albo chodzisz w workach na śmieci albo w jednej parze butów, jakim cudem 6 miesięcy?

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:
40 minut temu, Pulek napisał:

szykuję się rekord transferowy w Le Havre :o Arsenal daje za mojego skrzydłowego pierwszą ofertę... 72 000 000 € :o 

 

Poka poka

A proszę uprzejmie:

Spoiler

c671aoV.png

Staty są z LM choćby, którą grał u mnie. Kupiłem go 3 sezony temu za 10 baniek jurków :-k 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

Albo chodzisz w workach na śmieci albo w jednej parze butów, jakim cudem 6 miesięcy?

 

Raczej chodzę non stop w jednej parze butów, rzadko rotuję "trampkami" czy "adidaskami" - zwał jak zwał, takie zwykłe casualowe. Nie kupuję raczej droższych niż 100-150 zł. No i ogólnie po 6 miesiącach gdzieś są mocno zniszczone - przetarta pięta + na wysokości tej dużej poduszki na stopie pod dużym palcem, całe brudne itp.

30 minut temu, Makk napisał:

Dobra, zara odpalam Wieśka 3. 

@schizzm ruszył z W2? :> @Reaper nie pytam, bo na meczu siedzi i macha Hibsom. 

Dopiero wychodzę, mecz za godzinę ;) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

Raczej chodzę non stop w jednej parze butów, rzadko rotuję "trampkami" czy "adidaskami" - zwał jak zwał, takie zwykłe casualowe. Nie kupuję raczej droższych niż 100-150 zł. No i ogólnie po 6 miesiącach gdzieś są mocno zniszczone - przetarta pięta + na wysokości tej dużej poduszki na stopie pod dużym palcem, całe brudne itp. 

 

Znam takie podejście i nie czaje w sumie totalnie. I wygodniej i się bardziej opłaca mieć jednak te parę par butów :-k

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Znam takie podejście i nie czaje w sumie totalnie. I wygodniej i się bardziej opłaca mieć jednak te parę par butów :-k

Jak wygodniej może być rotować butami? :-k Zawsze jedna para stoi, zawsze ją zakładam, nie trzeba nic kminić, gdzie tu jest jakiś problem? A żywotność butów i tak będzie taka sama, co najwyżej rozłoży się na dłuższy okres, bo kilka par naraz będzie noszone ;)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...