Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pisałem o finansach, że poukładam, wezmę pokonsoliduje itp. itd.. Dojcze bank ma fajną promocje dzięki której nie pobierają prowizji za udzielenie i maja tylko oprocentowanie, dzięki czemu spłacając wcześniej tak jak sobie ustaliłem byłbym bardzo mało w plecy...  Spłaciłem chwilówkę, którą posiadałem, odczekałem kilka dni i złożyłem wniosek. Okazało się, że chwilówka nie zeszła :/ Siedzi w BIKu a bank może pobrać BIK raz na miesiąc, więc kolejną próbę mogą podjąć dopiero wtedy :/ No, ale chuj z tym bo przestają istnieć i stają się Santanderem :rotfl: Nie wiadomo czy promocje przejdą, niby tak, ale pewności nie ma :/ I teraz mogę czekać i ratować się kolejną chwilówką, która może później wisieć nawet miesiąc czyli błędne koło :roll: Niby z miesiąca na miesiąc potrzebuję coraz mniej, ale nie jest to komfortowe dla mojego zdrowia psychicznego :P 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Niestety smażyć nic nie mogę z tłuszczem.

Może prościej jak napiszę Ci przyprawy, które mogę?;)

 

 

To omiń kwestie smażenia szalotki, po prostu rosół i reszta do zredukowania. Do reszty się ustosunkuje w wolnej chwili, aczkolwiek zdziwiło mnie:

 

Godzinę temu, jmk napisał:

Zupy i sosy sporządza się na wywarach warzywnych. Podprawia się je zawiesiną z mąki i wody lub
mleka.

 

To ani nie jest spoko dla trawienia ani nic zdrowego zagęszczać w taki sposób, no ale nie znam dokładnie Twoich problemów zdrowotnych :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
46 minut temu, Mauro napisał:

Wczoraj miałem krótki debiut z FM 18. Jeszcze nie doszedłem do sparingu, na razie obczajałem skład, taktyki. No i rozkminiałem scouting, bo sie chyba dośc mocno zmienił. Fajna opcja są chyba te grupki, jakie tworzą się w zespole, może to być ciekawe. Z denerwujących rzeczy to na domyślnym skinie strasznie mało miejsca zajmują atrybuty piłkarza. Muszę jakiegoś skina wyczaić gdzie to będzie większe. W weekend coś pewnie popykam i może zacznę już zbierać wpierdol w lidze. Gram Wisłą Kraków.

Jak znajdziesz jakąś skórkę to zarzuć na pw. Te grupki które się tworzą w zespole...na poczatku fajny bajer, po przerwie zimowiej miałem juz wszystkich grajków w jednej grupie. Zobaczę jak to będzie wyglądało po paru dodatkowych transferach. Narazie nie zauwazyłem żeby to miało jakikolwiek wpływ na cokolwiek :) 4-1-2-2-1 z parą skrzydłowych rozstawionych szeroko plus jeden MC ustawiony ofensywnie a drugi do wsparcia. U siebie pogoniłem tak Arsenal 3:0 w LE :D

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MitnickMike napisał:

Jak znajdziesz jakąś skórkę to zarzuć na pw. Te grupki które się tworzą w zespole...na poczatku fajny bajer, po przerwie zimowiej miałem juz wszystkich grajków w jednej grupie. Zobaczę jak to będzie wyglądało po paru dodatkowych transferach. Narazie nie zauwazyłem żeby to miało jakikolwiek wpływ na cokolwiek :) 4-1-2-2-1 z parą skrzydłowych rozstawionych szeroko plus jeden MC ustawiony ofensywnie a drugi do wsparcia. U siebie pogoniłem tak Arsenal 3:0 w LE :D

Zacząłeś wygrywać? :keke:

Odnośnik do komentarza

Przepraszam się z Wiedźminem 2, podejście 3. Może w końcu uda mi się przełamać i ruszyć coś na poważnie z tą grą, bo chciałbym bardzo zagrać w trójkę, ale nie mogę, póki nie skończę tej części :).

 

Jak mi się podoba ten ostrożny i umiarkowany optymizm forumowiczów grających w FIFĘ i FUT. Troszkę już nie mogę się doczekać, jak szambo wybije i będą kurwić na tę grę, obiecać sobie, że nie będą więcej już grać, a w najbardziej drastycznych przypadkach odsprzedawać egzemplarze ;) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Mauro napisał:

(...) Z denerwujących rzeczy to na domyślnym skinie strasznie mało miejsca zajmują atrybuty piłkarza. (...)

 

W ustawieniach interfejsu zmień widok domyślny piłkarza z "profil" na "atrybuty", może pomoże =) PS - nie wiem czy w 2018 taka opcja jest, ale w 16 było, bo też mnie to strasznie rozbrajało. 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

@Morpheusjestem drugi w lidze w przerwie zimowej, wyprzedza mnie Lech +5pkt, w LE awansowałem z grupy z drugiego miejsca (Arsenal, Bordeaux i jakieś ogórki z Chorwacji). Teraz w pucharach czeka na mnie Lokomotiv z Grzegorzem "Paluchem" Krychowiakiem. Ale tak. Zacząłem wygrywać i klikać w "zakończ spotkanie z zespołem" podczas rozmów :D

 

Zgadzam się w 100%. FUT to największe ścierwo jakie istnieje. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...