Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, schizzm napisał:

Gra liga mistrzów, a w livescorze cisza. Czy rozgrywki te straciły już jakiekolwiek zainteresowanie forumowiczów? :-k

Pewnie dlatego, że Polsat sobie wymyślił te wszystkie płatne nowe kanały, a jednak lepiej się ogląda na normalnym tv niż jakichś streamach na kompie

Odnośnik do komentarza

Posłuchałem sobie rzeczy z projektu EB. Nie wiem kim jest pan Żabson, ale cieszę się, że jeśli chodzi o 2H to zatrzymałem się jakieś 10 lat temu i wolę zdecydowanie posłuchać np. Kurtis Blow'a, Chubb Rocka, Gangstara czy Beginnera niż takie "perły"... Tak wiem, marudzę.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Dudek napisał:

Ale Ty go skasowałeś czy byłeś świadkiem?

 

Bry

w zasadzie to ani jedno, ani drugie :D holowalismy z bratem auto do mechanika; on swoim passatem ciagnal, ja siedzialem w uszkodzonym focusie; wlaczalismy sie do ruchu na skrzyzowaniu, przez ktore przebiega tez sciezka rowerowa; moj brat zatrzymal sie na samym koncu skrzyzowania, a ja na dlugosc linki za nim, ale juz za sciezka i za pasami; facet jechal rowerem, chcial wjechac miedzy nasze auta no i nie zauwazyl linki...

  • Lubię! 2
  • Haha 14
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Fenomen napisał:

w zasadzie to ani jedno, ani drugie :D holowalismy z bratem auto do mechanika; on swoim passatem ciagnal, ja siedzialem w uszkodzonym focusie; wlaczalismy sie do ruchu na skrzyzowaniu, przez ktore przebiega tez sciezka rowerowa; moj brat zatrzymal sie na samym koncu skrzyzowania, a ja na dlugosc linki za nim, ale juz za sciezka i za pasami; facet jechal rowerem, chcial wjechac miedzy nasze auta no i nie zauwazyl linki...

Odpowiedzialność zbiorowa :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...