Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest na sali @kolek23?

 

Rozkminiamy z żoną trasę na te Włochy i faktycznie będziemy ruszali w proponowanym przez Ciebie kierunku Monteroso i Cinque Terre. I teraz mam rozkminę, będziemy tam 5 nocy i samochodem i chyba opłaci się wynająć mieszkanko w okolicy tego Cinque Terre i stamtąd sobie śmigać do Genoi, La Spezii itp. bo to akurat tak centralnie ulokowane, co nie? Masz jakąś rekomendację gdzie najlepiej szukać AirBnB?

37 minut temu, lad napisał:

@Hajd i jak, pograłeś coś?

 

Podobno pace już się nie liczy (rozróżnili w końcu na szybkość z piłką i bez piłki). Dla mnie to REWOLUCJA.

A od kiedy dla piłkarza jest różnica czy ma piłkę przy nodze czy nie? :| Jego szybkość się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Czy jest na sali @kolek23?

 

Rozkminiamy z żoną trasę na te Włochy i faktycznie będziemy ruszali w proponowanym przez Ciebie kierunku Monteroso i Cinque Terre. I teraz mam rozkminę, będziemy tam 5 nocy i samochodem i chyba opłaci się wynająć mieszkanko w okolicy tego Cinque Terre i stamtąd sobie śmigać do Genoi, La Spezii itp. bo to akurat tak centralnie ulokowane, co nie? Masz jakąś rekomendację gdzie najlepiej szukać AirBnB?

A od kiedy dla piłkarza jest różnica czy ma piłkę przy nodze czy nie? :| Jego szybkość się nie zmienia.

No to co Misiek napisał, czyli technika + drybling powinny być "ważniejsze" od szybkości. Gdyby FIFA była rzeczywistością to Usain Bolt byłby hybrydą Messiego, Ronaldo, Maradony i Pelego.

 

No może nie we wszystkich wersjach pace był aż tak dominujący, ale jeszcze bardziej wkurwiało mnie to, że niezbyt szybcy zawodnicy/target mani od lat nie mieli w tej grze miejsca i nie dało się nimi grać na wyższym poziomie online.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Reaper said:

Czy jest na sali @kolek23?

 

Rozkminiamy z żoną trasę na te Włochy i faktycznie będziemy ruszali w proponowanym przez Ciebie kierunku Monteroso i Cinque Terre. I teraz mam rozkminę, będziemy tam 5 nocy i samochodem i chyba opłaci się wynająć mieszkanko w okolicy tego Cinque Terre i stamtąd sobie śmigać do Genoi, La Spezii itp. bo to akurat tak centralnie ulokowane, co nie? Masz jakąś rekomendację gdzie najlepiej szukać AirBnB?

 

Obecny!

 

Hmm.. ja tam jechałem autem na jeden dzień, z tego co czytałem po internetach, to tam jest ciężko dojechać (górskie dróżki) i nie warto (strasznie drogie parkowanie).

 

My robiliśmy tak - jechaliśmy do La Spezii, zostawiliśmy auto przy dworcu kolejowym (są dwa, w centrum - płacisz za parking, jedziesz bez przesiadki - i na obrzeżach - nie płacisz na parking, jedziesz z jedną przesiadką). Bilet w jedną stronę około 5 euro, z La Spezii do ostatniej wioski Cinque Terre (Monterosso bodajże) . Jak chcecie jeździć w tę i nazad po wszystkich wioskach, to jest jakiś day pass za 12 bodajże, ale uznaliśmy, że nie warto, bo mieliśmy mało czasu ;)

 

Jak chcecie śmigać, to na pewno najlepiej szukać czegoś w samej La Spezii, powinno być dużo taniej (ale to domysły tylko!). Cinque Terre wtedy ogarniasz pociągiem, a resztę autem :) Czytałem też, że w Cinque Terre to nawet do 3 dni można treściwie spędzić, bo tam jest sporo tras do chodzenia, każda wioska jest bardzo specyficzna i każdą warto odwiedzić, ale ta cała informacja jest łatwo dostępna w google, już pewnie czytałeś :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, zovalik napisał:

Z drugiej strony nie wiem czy nie przesadzili w drugą stronę z tym tempem bo z piłką wszyscy biegają podobnie. Nie jest też wielkim problemem dogonić np Ronaldo jakimś obrońcą z 60 pacea.

No ale przecież w piłce nożnej wygląda to podobnie. Jak już ktoś ucieka obronie to z reguły jest to wyjście na wolne pole i wypuszczenie piłki przed siebie, czyli de facto bieg bez piłki przy nodze.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Obecny!

 

Hmm.. ja tam jechałem autem na jeden dzień, z tego co czytałem po internetach, to tam jest ciężko dojechać (górskie dróżki) i nie warto (strasznie drogie parkowanie).

 

My robiliśmy tak - jechaliśmy do La Spezii, zostawiliśmy auto przy dworcu kolejowym (są dwa, w centrum - płacisz za parking, jedziesz bez przesiadki - i na obrzeżach - nie płacisz na parking, jedziesz z jedną przesiadką). Bilet w jedną stronę około 5 euro, z La Spezii do ostatniej wioski Cinque Terre (Monterosso bodajże) . Jak chcecie jeździć w tę i nazad po wszystkich wioskach, to jest jakiś day pass za 12 bodajże, ale uznaliśmy, że nie warto, bo mieliśmy mało czasu ;)

 

Jak chcecie śmigać, to na pewno najlepiej szukać czegoś w samej La Spezii, powinno być dużo taniej (ale to domysły tylko!). Cinque Terre wtedy ogarniasz pociągiem, a resztę autem :) Czytałem też, że w Cinque Terre to nawet do 3 dni można treściwie spędzić, bo tam jest sporo tras do chodzenia, każda wioska jest bardzo specyficzna i każdą warto odwiedzić, ale ta cała informacja jest łatwo dostępna w google, już pewnie czytałeś :) 

Dzięki! Dałeś do myślenia.

 

Lądujemy w Pizie dopiero po 21, więc żeby syna nie męczyć pewnie zostaniemy już w jakimś hostelu przy lotnisku na jedną nockę. 

 

Po tym co mówisz, to chyba jednak w ogóle zrezygnujemy z samochodu :-k Z jednej strony bardzo lubię tę wolność posiadania samochodu przy zwiedzaniu, ale z drugiej strony parkowanie, dodatkowe koszty + nie mógłbym sobie na legalu walić piwek i winka cały dzień ;) No i pewnie będzie to jakaś oszczędność z tego co mówisz o kosztach biletów na pociąg. 

 

Więc drugiego dnia pewnie krótki spacer po Pizie i przebijemy się pociągiem do La Spezii, tam już nocleg na pozostałe 4 noce i już na spokojnie wypady do Cinque Terra, Genoi, no i zwiedzanie okolicy samej La Spezii. Chyba to najsensowniejsza opcja :-k 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Scorpio napisał:

Strasznie te grę hejtowalem, ale muszę przyznać że Spiderman z godziny na godzinę jest coraz lepszy :-k

 

ps. @Mauro olej tego xklocka i weź ode mnie PS4, bo po zakupie PRO mam plejaczke na sprzedaż.

 

Edyta zauważa że już kupiłeś więc może ktoś inny się skusi?

To teraz mi to mówisz  :P

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

musze sobie zalozyc jakiegos bana na ogladanie meczow... jedyne dwa mecze Polski na mundialu w siatkowke jakie ogladalem Polska przejebala, a z czterech meczow Barcy w tym sezonie ktore ogladalem Barca wygrala dwa, jedno zremisowala i jedno przegrala... wszystkie pozostale mecze Polski na siatkarskim mundialu i Barcy w tym sezonie konczyly sie ich zwyciestwami...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

musze sobie zalozyc jakiegos bana na ogladanie meczow... jedyne dwa mecze Polski na mundialu w siatkowke jakie ogladalem Polska przejebala, a z czterech meczow Barcy w tym sezonie ktore ogladalem Barca wygrala dwa, jedno zremisowala i jedno przegrala... wszystkie pozostale mecze Polski na siatkarskim mundialu i Barcy w tym sezonie konczyly sie ich zwyciestwami...

Mamy winnego! Poproszę o kamień.

 

Bry

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

musze sobie zalozyc jakiegos bana na ogladanie meczow... jedyne dwa mecze Polski na mundialu w siatkowke jakie ogladalem Polska przejebala, a z czterech meczow Barcy w tym sezonie ktore ogladalem Barca wygrala dwa, jedno zremisowala i jedno przegrala... wszystkie pozostale mecze Polski na siatkarskim mundialu i Barcy w tym sezonie konczyly sie ich zwyciestwami...

Mam to samo: jak oglądam siatkarzy to męczą się z Bułgarią i przegrywają z Argentyną i Francją. A jak nie oglądam to gromią rywali. I tak się zastanawiam czy ja oglądam tą samą drużynę

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jmk napisał:

Doładowania do PSN:

 

https://lowcygier.pl/keyshopy/doladowanie-100-pln-do-playstation-network-od-8648-zl-w-g2play-i-kinguinie/

 

Ej, ale Forza Horizon 4 też będzie na PC :>

 

A tam nie dochodzą jeszcze jakieś prowizje? Bo to mnie zawsze odrzucało od tych ofert w sytuacji gdy na allegro są po 91-92 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...