Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, MitnickMike napisał:

Jak czytam te pisane na siłę opowiadania w konkursie to mi się mdło robi. Miałkie to wszystko jakieś...

No wiesz, polska cebula, byle odpierdolić i może się uda giereczkę za darmo wyciągnąć :)  Pytanie czy kapituła może stwierdzić, że wszystko chujowe i nagrody nie będzie :D Ale by pewnie dupka zapiekła :D 

 

Natomiast sama idea jest spoko i w sumie tak sobie teraz pomyślałem, że w ramach corocznych awardsów, gdzie głosujemy na najlepszego opka, zwycięzca mógłby dostać kolejnego FM'ka :-k Opki tam zazwczaj są pisane bardzo długo, a nie właśnie na odpierdol pod konkurs :-k Bo szczerze powiedziawszy to bardziej mi się Pulkowy opek podoba, czy Vamiego, a nie te konkursowe

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy słyszeliście o "Balbinie ze Szczecina" , ale jej show trwa dalej, ciągle zatrzymuje autobusy i tworzy korki. Mało tego, podobno zawiadamia prokuraturę, że jest szkalowana czy tam jej wizerunek jest udostępniany w Internecie i ma daty, linki itp., mało tego... potrąciła ostatnio faceta, który zbiera na adwokata, żeby z nią wygrać. Widziałem też film jak policja była bezradna.

 

A wiecie o co chodzi? Ona jeździ na skuterze takim jakby i jej nie mogą kierowcy zabierać to autobusu - bo to na paliwo, niebezpieczne, dużo waży no i jest pojazdem, no to ona wtedy blokuje autobus.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, MitnickMike napisał:

Jak czytam te pisane na siłę opowiadania w konkursie to mi się mdło robi. Miałkie to wszystko jakieś...

dla higieny wlasnego umyslu nawet tam nie zagladam ;)

 

tymczasem: https://gazetakrakowska.pl/budowa-zakopianki-z-lotu-ptaka-te-zdjecia-sa-naprawde-imponujace-zdjecia/ar/13524726

trzeba przyznac ze robi wrazenie :-k

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mauro napisał:

@Pulek najtaniej w necie widziałem za 237. Do tego koszty wysyłki. Czyli u mnie możesz mieć za 200 z  darmową dostawą na piłkę w poniedziałek. Pomyśl, ja tez pomyślę, czy sprzedawać, bo może bym sobie popykał. W piątek chyba jest premiera to do tego czasu możemy przemyśleć.

 

Edytowałem bo popatrzyłem na cenę na PC :)

Ja biorę :) wracam w poniedziałek, więc jak się nie rozmyślisz to przechwycę od Ciebie za 200 :) 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, schizzm napisał:

2k19, uprzedzajac pytania, jeszxze nie wyszedłem poza mycareer ;). 

Karierę zespołem pewnie odpalę w okolicach startu sezonu, tylko jeszcze nie wiem, kim grać. Chodzi mi po głowie Jazz na zachodzie, lub Nets na wschodzie :)

No ja czekam na patcha poprawiającego zagrywki. Myśle o Dallas, Jazz i Pelicans. W poprzednie edycje grałem głównie Denver i Bucks to coś nowego 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, jmk napisał:

Nie wiem czy słyszeliście o "Balbinie ze Szczecina" , ale jej show trwa dalej, ciągle zatrzymuje autobusy i tworzy korki. Mało tego, podobno zawiadamia prokuraturę, że jest szkalowana czy tam jej wizerunek jest udostępniany w Internecie i ma daty, linki itp., mało tego... potrąciła ostatnio faceta, który zbiera na adwokata, żeby z nią wygrać. Widziałem też film jak policja była bezradna.

 

A wiecie o co chodzi? Ona jeździ na skuterze takim jakby i jej nie mogą kierowcy zabierać to autobusu - bo to na paliwo, niebezpieczne, dużo waży no i jest pojazdem, no to ona wtedy blokuje autobus.

W USA by po prostu ktoś ją odstrzelił.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Lucas07 said:

No ja czekam na patcha poprawiającego zagrywki. Myśle o Dallas, Jazz i Pelicans. W poprzednie edycje grałem głównie Denver i Bucks to coś nowego 

 

Jak chcesz grać Dallas, to na 99% nie warto zaczynać aż do jakiejś większej aktualizacji ratingów graczy. Doncić na bank jest zjebany, jak wszyscy rookies z EU.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jak macie rozmowy przedmeczowe z zespołem, klikacie żeby zajął się tym asystent i... klik w przejdź do meczu, czy klikacie "zakończ spotkanie z zespołem" (czy co tam jest) i dopiero do meczu? Pytanie głupie ale zaraz powiem dlaczego :keke:

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, MitnickMike napisał:

Jak macie rozmowy przedmeczowe z zespołem, klikacie żeby zajął się tym asystent i... klik w przejdź do meczu, czy klikacie "zakończ spotkanie z zespołem" (czy co tam jest) i dopiero do meczu? Pytanie głupie ale zaraz powiem dlaczego :keke:

Ja wszystko to oddaje asystentowi. Nigdy nie odbyłem żadnej rozmowy z zespołem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
3 minuty temu, lad napisał:

Ja wszystko to oddaje asystentowi. Nigdy nie odbyłem żadnej rozmowy z zespołem.

No bo chyba jestem FMowym debilem :keke: Dałem asystentowi po czym klikam "mecz" zamiast "zakończ rozmowę" i tak w sumie...po teście 1 sezonu...powiem Wam, że warto kliknąć "zakończ rozmowę" bo w innym przypadku kulki biegają bez motywacji :keke:

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Pulek napisał:

Ja biorę :) wracam w poniedziałek, więc jak się nie rozmyślisz to przechwycę od Ciebie za 200 :) 

To tak zróbmy.  Jak przez weekend się nie złamię i nie otworzę gry to w poniedziałek sprzedaję :) Chyba, że chcesz już wiedzieć wcześniej to możemy do piątku się umówić na decyzję. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Vami napisał:

Muszą Cię lubić :D U mnie asystentem jest Jermaine Defoe i też mu daję dużo pracy, ale jednak team talk to moja brocha.

Chwalę indywidualnie po dobrych występach. Jak wygrywają to morale wysokie tak czy siak.

 

Kurła, kusicie tą FIFO ale chyba jednak przycebulę, bo w piątek/sobotę będzie kosztowała 249 zł. A muszę jeszcze Plusa wykupić, a to 9 dych minimum :( 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Mauro napisał:
Godzinę temu, Pulek napisał:

Ja biorę :) wracam w poniedziałek, więc jak się nie rozmyślisz to przechwycę od Ciebie za 200 :) 

To tak zróbmy.  Jak przez weekend się nie złamię i nie otworzę gry to w poniedziałek sprzedaję :) Chyba, że chcesz już wiedzieć wcześniej to możemy do piątku się umówić na decyzję. 

 

dla mnie możesz ją sobie otworzyć i pograć :D bez problemu. w poniedziałek się zgadamy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
12 minut temu, ajerkoniak napisał:

Zawsze ogarniam asystenta z dobrym atrybutem motywacyjnym i często on ogarnia rozmowy. Ale samemu mi wychodzą bardzo dobrze, więc w sumie na jedno. Jedynie na konferencje gościa wysyłam bo to kurewsko nudne.

No ale zaznaczasz to w opcjach asystenta od razu pewnie w zakładce "sztab szkoleniowy" czy gdzie to tam jest. A ja jak ostatni ćwok sam prowadziłem rozmowy, czasami dawałem asystentowi i wielce zdziwiony byłem, że coś mi nie pyka. Klikać "zakończ rozmowę z zespołem" trzeba i wtedy te rozmowy działają :D

 

Inna sprawa to te przedmeczowe odprawy. Fajna rzecz, nawet przydatna :-k 

 

Wyjebią mnie z Legi na 100%, zaczynam nowego sejwa, też Legią :keke: Teraz znam skład i wiem co klikać :kekeke:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pulek napisał:

 

dla mnie możesz ją sobie otworzyć i pograć :D bez problemu. w poniedziałek się zgadamy co i jak.

No to umówieni na poniedziałek. Myslalem ze możę koniecznie chcesz nowa i zafoliowana. W takim razie może sobie pyknę ze 2 meczyki i zobaczę czy mi się podoba. Nowa będzie wtedy nadal. A w poniedziałek się zgadamy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...