Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam obie konsole i każda ma jakieś zalety :)

 

x:

jakoś tak bardziej niezawodnie działają opcje sieciowe. Naprawdę. Co kilka włączeń PSN ma u mnie jakieś trudności, z xbl zdarzyło się to dotąd RAZ

bardziej pasuje mi pad. Co prawda Sony zrobiło ogromny postęp w stosunku do pada z ps3, ale... ten z xb1 jednak lepiej mi leży w dłoniach, a drgania pod spustami genialnie sprawdzają się w Forzie (mózg od razu podpowiada mi działający ABS pod stopą)

game pass: początkowo w tym abonamencie na gry nie było wiele specjalnego, ale w ostatnich miesiącach zmienia się to radykalnie (afaik nawet Forza Horizon 4 ma tam wejść od razu po premierze), w opcji Gold też częściej wchodzą gry które mnie interesują niż na soniaczowym plusie

 

ps:

katalog gier jest dużo bogatszy. Obecnie jedyną realną przewagą iksa nad ps jest rodzina Forzy, wszystkie inne marki Microsoftu (Halo, Gears et consortes) są w uśpieniu i zdecydowanie spadły do drugiej ligi

znajomi: na iksie mam w sumie trzech, którzy pojawiają mi się jako aktywni (brat, Meler i Lucas), na peesie ciągle jest 5-8

na iksie nie ma apki HBO GO, co uważam za żenadę i katastrofę

menusy peesowe są zdecydowanie bardziej przejrzyste niż iksowe

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jmk napisał:

Mnie kusi laptop 50x0% ale boje się o kredyt :/ doradca mi powiedział, że mamy zapas zdolności niby, ale...znajac swoje nieszczęście.

 

Powstrzymaj się. Mało tego, jak macie jakieś raty, karty kredytowe, cokolwiek, to albo spłaćcie wcześniej, albo nastawcie się, że na ostatniej prostej powiedzą wam: sorry, musicie to szybko spłacić, bo inaczej nici z tego.

 

Na swoim przykładzie. Kredyt brałem parę lat temu i też miałem trochę górki, ale w banku mi powiedzieli, że dobrze, że nie mam karty kredytowej nawet na tysiaka, bo byłby duży problem. Więc sprawdziliśmy ofertę i okazało się, że z kartą kredytową liczba wymaganej wpłaty miesięcznej na konto byłaby dużo niższa, ale... wzięcie jakiejkolwiek karty kredytowej zabija moją zdolność. Co nie przeszkodziło, kilkanaście dni po zawarciu umowy, wzięciu karty w tym samym banku (nomen omen, zdolność na kartę nagle miałem na poziomie 15-20K). Banksterzy to chuje, więc uważaj bardzo na tę zdolność z górką.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Feanor napisał:

Ja mam obie konsole i każda ma jakieś zalety :)

 

x:

jakoś tak bardziej niezawodnie działają opcje sieciowe. Naprawdę. Co kilka włączeń PSN ma u mnie jakieś trudności, z xbl zdarzyło się to dotąd RAZ

bardziej pasuje mi pad. Co prawda Sony zrobiło ogromny postęp w stosunku do pada z ps3, ale... ten z xb1 jednak lepiej mi leży w dłoniach, a drgania pod spustami genialnie sprawdzają się w Forzie (mózg od razu podpowiada mi działający ABS pod stopą)

game pass: początkowo w tym abonamencie na gry nie było wiele specjalnego, ale w ostatnich miesiącach zmienia się to radykalnie (afaik nawet Forza Horizon 4 ma tam wejść od razu po premierze), w opcji Gold też częściej wchodzą gry które mnie interesują niż na soniaczowym plusie

 

ps:

katalog gier jest dużo bogatszy. Obecnie jedyną realną przewagą iksa nad ps jest rodzina Forzy, wszystkie inne marki Microsoftu (Halo, Gears et consortes) są w uśpieniu i zdecydowanie spadły do drugiej ligi

znajomi: na iksie mam w sumie trzech, którzy pojawiają mi się jako aktywni (brat, Meler i Lucas), na peesie ciągle jest 5-8

na iksie nie ma apki HBO GO, co uważam za żenadę i katastrofę

menusy peesowe są zdecydowanie bardziej przejrzyste niż iksowe

HBO zawsze możesz odpalić w przeglądarce ;)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, T-m napisał:

 

Powstrzymaj się. Mało tego, jak macie jakieś raty, karty kredytowe, cokolwiek, to albo spłaćcie wcześniej, albo nastawcie się, że na ostatniej prostej powiedzą wam: sorry, musicie to szybko spłacić, bo inaczej nici z tego.

 

Na swoim przykładzie. Kredyt brałem parę lat temu i też miałem trochę górki, ale w banku mi powiedzieli, że dobrze, że nie mam karty kredytowej nawet na tysiaka, bo byłby duży problem. Więc sprawdziliśmy ofertę i okazało się, że z kartą kredytową liczba wymaganej wpłaty miesięcznej na konto byłaby dużo niższa, ale... wzięcie jakiejkolwiek karty kredytowej zabija moją zdolność. Co nie przeszkodziło, kilkanaście dni po zawarciu umowy, wzięciu karty w tym samym banku (nomen omen, zdolność na kartę nagle miałem na poziomie 15-20K). Banksterzy to chuje, więc uważaj bardzo na tę zdolność z górką.

 

Dzięki :) To przetrzymam te 0,5 roku jeszcze. Nie mamy żadnych kart kredytowych, rat itp.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

 

Dzięki :) To przetrzymam te 0,5 roku jeszcze. Nie mamy żadnych kart kredytowych, rat itp.

i tego sie trzymaj, zawsze mnie mamili w sklepach, jak potem brałem kredo to panna mówiła, że można mieć historięe(grunt to pozytywna),a obecne zaległości obniżaja sporo zdolność. banki ponoć widzą to tak, że potem na rtv i agd do nowego mieszkania bedziesz brał kolejne kredo, wiec szansa spłaty hipoteki spada. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, jmk napisał:

A tak w ogóle Mauro to nie kupuj PS4 czy Xboxa jak zwierzę jakieś, normalnie graj na pc/lapku;)

Mnie kusi laptop 50x0% ale boje się o kredyt :/ doradca mi powiedział, że mamy zapas zdolności niby, ale...znajac swoje nieszczęście.

A na tym co mam kupić z tematu laptopowego to jakieś gierki pójdą? Kingdom Come, Wiedźmin, Red Dead II? Sam się trochę z siebie śmieję, że się tak waham z tym. Ale tez to nie jest produkt pierwszej potrzeby więc tez dlatego nie mam ciśnienia z decyzją. Nawiązujac do tego co napisął Feanor, to na PS3 nigsy nie grąłem chyba w sieci, nie mam też zestawu gier imprezowych jak Gacek. Ot tak po prostu raz, dwa razy w tygodniu z godzinkę sobie popykać dla zabicia czasu. Najlepiej w takie gierki w klimacie GTA, Sleeping Dogs, Mafia. Żeby jakies misje były. Dlatego ta Yakuza czuję, ze moze być zajebista, bo reszta tych tytułów na PS4 to wiem, że w 5 minut by mi się znudziły. No i tez faktycznie może być tak, że cos zajebistego np. za rok wyjdzie, ale z drugiej strony skąpa część mnie widzi jaka róznica w cenie za w sumie produkt z tej samej półki.  I takie to sa te problemy pierwszego świata :D Myślę, że w tym tygodniu coś zamówię, no max. w następnym :D

Odnośnik do komentarza

O, dopiero poczytałem komentarze :kekeke: Swoją drogą to nadal mam podejrzenie, że Mahdi ma tam kilka multikont, którymi nabija sobie komentarze ;) Szczególnie zabawne jest to, że prawie wszystkie komentarze piszą @Ceyvol gdzie on raczej tego nie odczyta :> a Mahdi też każdego tak taguje (w ogóle to tagowanie u niego na stronie coś daje?), odpowiedzi pojawiają się dość blisko siebie godzinowo... takie kilka zbiegów okoliczności.

 

https://myfootballmanager.pl/artykul/367/konkurs-cm-forum-kariera-football-managera-wygraj-fm-2019/1#comments

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...