Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike
16 minut temu, Mauro napisał:

Na jednej :D Celowo przesadziłem, ale pewnie by sie muliło przy dłuższej rozgrywce

Jedna liga, nie ma sensu wgrywać więcej przecież. Już kiedyś tak grałem, że Argentyna/Brazylia, Irlandia, Anglia, Walia i kurwa wysp Cooka brakowało. Mieliło się to jak pozwolenie @jmk :P Ale chuj tam, wgram więcej bo na pewno przecież przejdę gdzieś po kilku sezonach, na pewno da mi to więcej grajków do wyboru, na pewno będzie REALISTYCZNIEJ. I chuja, gra mi tak muliła po 3 sezonach że się odechciewało klikać Kontynuuj. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, lad napisał:

@jmk info 100% tel dla ciebie :ninja:

 

Sunderland sprzedał 5k biletów na wyjazd do Coventry 29 września. A mecz pokazują na żywo w Sky Sports. Miazga.

Przebijam: 

Mecz rezerw FCN z TSV Monachium, Regionalliga Bayern, 14000 kibiców gości. Nie mam wiedzy czy mecz był w TV ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja raz w życiu grałem na więcej niż jednej. Na dwóch :D To był mój pierwszy kontakt z CM-em. Grałem ligą hiszpańska i miałęm jeszcze włoska. I nagle w chuj zawodników z Włoch grało w lidze hiszpańskiej, no i znaczna częśc bazy to byli własnie zawodnicy z Włoch i Hiszpanii Nigdy więcej już nie popełniłem tego błędu więc właściwie od przedwojny gram jedną ligą.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MitnickMike napisał:

@Mauro a to co Ty masz teraz za sprzęt, że FM nie bangla?

@lad jak jest z tymi taktykami? Bo teraz dopiero patrzę, że jakiś kreator doszedł :-k Idzie faktycznie coś swojego wymyślić co ma szansę działać, nie oparte na skryptach, killerach i Jasnoxowym katenaczjo? :)

Nie ma już czegoś takiego jak killer taktyka, a wszystkie logiczne rozwiązania działają normalnie. Exploitów też raczej nie ma, chociaż w 18 teoretycznie był ten z trzema napastnikami w linii.

55 minut temu, ajerkoniak napisał:

fuMBY8v.jpg

 

Yep, dzisiaj się będę turlał. 500g rostbefu wjechało jako medium rare.

O ja też będę robił na kolację. Ale tylko 300g :D 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, kolek23 napisał:

@MitnickMike w każdym FM istnieje killer taksa, tak samo jest i w 18. Zmieniło się to, że teraz wygrywać srogo można na wiele sposobów, więc ja np. nie używałem nigdy najskuteczniejszego ustawienia, a problemów z wynikami nie miałem, po szkoleniu od @lad;)

Nie no, nie zgodzę się. W moim mniemaniu killer taktyka to coś co ustawiasz w byle jakiej drużynie i wygrywasz każdy mecz - tak jak to było w CM i pierwszych FM. Teraz już nie ma takiej możliwości, choćby przez ulubione zagrania zawodników (i atrybuty), które powodują że każdy interpretuje daną rolę inaczej.

Odnośnik do komentarza

A propos diety to ja właśnie wjebałem do zamrażarki 9 kawałków mlecznej czekolady Schogetten. Zara będę jadł do kawy. Gainsów z tego nie ma, ale na przyjemność też trzeba sobie pozwolić :) 

 

92 kg na wadze, cel to 84. Myślę, że w 2 miesiące dam spokojnie radę bez żadnego cardio (nie licząc tego co wyłażę w pracy).

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
43 minuty temu, Mauro napisał:

Ja raz w życiu grałem na więcej niż jednej. Na dwóch :D To był mój pierwszy kontakt z CM-em. Grałem ligą hiszpańska i miałęm jeszcze włoska. I nagle w chuj zawodników z Włoch grało w lidze hiszpańskiej, no i znaczna częśc bazy to byli własnie zawodnicy z Włoch i Hiszpanii Nigdy więcej już nie popełniłem tego błędu więc właściwie od przedwojny gram jedną ligą.

Only jedna liga i będzie git :D

 

Kurwa, poszedłem do ME i patrze...łoczom nie wierzę...FM18 za 69zł...bierę :D no i chuj, bo się okazało, że mieli promocję chwilową, normalnie 164zł i... nie mają na stanie obecnie :/ Gość mówi, że to była wersja z plakatem :roll: Sega robiła takie promo na FMa?

 

@ladwłaśnie o to mi chodzi, o jakąś logikę. W Fm06 jarałem się jak głupi jak odkryłem, że 4-4-2 mi działa jeżeli w ustawieniach suwaczków jest różnica maksymalnie +2 kliknięcia (nastawienie) :D Tutaj jakieś kreatory taktyki, może być ciekawie. Albo się wciągnę albo pierdolnę tym po jednym wieczorze :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...