Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MitnickMike napisał:

CM 01/02 gniecie. W 2 wieczory na luziku rozegrałem sezon PSG (Ronaldinho <3 ). Wciągnąłem się bardziej niż w FMa :D Z ciekawostek, Anelka jest mega wkurwiający. Najpierw zaczął olewać treningi, odpuściłem mu bo w meczach strzelał bramke za bramką. W meczu z Lyonem potrzaskali mu golenie i out na miesiąc (zatrzymał mu się licznik na 21 bramkach). Po powrocie po kontuzji nie mógł już odnaleźć dawnej skuteczności co zaowocowało awanturą w drużynie bo...stwierdził, że koledzy z drużyny mu nie podają:hura:

Z tymi primadonnami, które psuja atmosferę to była zajebista opcja. Szkoda, że z tego zrezygnowali. Od psucia atmosfery to specem był też niejaki Djalminha

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mauro napisał:

Z tymi primadonnami, które psuja atmosferę to była zajebista opcja. Szkoda, że z tego zrezygnowali. Od psucia atmosfery to specem był też niejaki Djalminha

Teraz jest z tym jeszcze gorzej. Jakiś ziomek nie gra, przychodzi do ciebie na skargę, dostaje opierdol żeby cierpliwie czekał, tupie nogą, rzuca fochem, a za nim wstawia się 5 jego ziomków i cyk, atmosfera w szatni rozjebana.

 

A najgorsze są takie lebiegi, które chcą odejść z klubu, ale NIKT nie chce ich wziąć nawet za darmo, a później robią dymy bo obiecałeś, że sprzedasz.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
23 minuty temu, Mauro napisał:

Z tymi primadonnami, które psuja atmosferę to była zajebista opcja. Szkoda, że z tego zrezygnowali. Od psucia atmosfery to specem był też niejaki Djalminha

Stwierdziłem, że odpuszczę mu olewanie treningów, przecież to PSG :keke: Najlepsza akcja to była bodaj z Nancy w Pucharze Ligi, w drugiej połowie GK dostał czerwo, na tablicy wyników był remis. Zdjąłem Anelkę z pozycji SC na GK (bo i tak grał piach "6"). Zaczęliśmy grać z 1 napastnikiem (Paiva <3). Anelka skończył mecz z oceną "7" i nawet bramkę strzelił z karnego :D Co nie zmienia faktu, że po tej kontuzji kiedy nie mógł odzyskać skuteczności odetchnąłem z ulgą, dał mi sam powód żeby go wpuszczać z ławki. No to rewolta, że drużyna przeciwko niemu jest :rotfl: A faktycznie skurczybyk kończył mecze z kondycją na poziomie 95%. W ogóle nie biegał? :kekeke: Na szczęście wystawiłem go na koniec sezonu na listę transferową, już nie pamiętam gdzie poszedł ale przynajmniej będzie trochę spokoju przed LM. W ogole co za format LM, podział na grupy 2x <3 Puchar Uefa też zajebiście jest zorganizowany, mecz i rewanż... Fakt, było tak ojj było ale kompletnie o tym zapomniałem :P

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Po powrocie z pracy zaczynamy przebudowę zespołu pod LM w przyszłym sezonie. Anelka, Alex, Aloiso i kilku innych gagatków zostało sprzedanych, ciekawe jaki dostanę budżet do dyspozycji :-k Wstępnie próbowałem wzmocnić pomoc Van der Vaartem, dogadałem sie z Ajaxem za 18latka na MC na kwotę 16mln i...transfer zblokował mi zarząd bo "kwota jest nierealistyczna". A kurwa Neymara za 210mln to żeście kupili :kekeke:

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Hidalgoo napisał:

a ja wczoraj wreszcie sformatowałem dysk i ubuntu 16.04 i w ramach eksperymentu przesiadłem się na Pop!_OS. Na razie nie mogę wyjść z zachwytu, nie dość że ładne, to jeszcze zapierdala :kekeke:

 

Oho muszę obadać jak wrócę do chaty bo mam jeden wolny dysk na chacie. 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
13 minut temu, Scorpio napisał:

 

No i jeszcze niezapomniane "ARSE" i bijatyki na boisku <3 Gdzie te czasy - teraz to nawet od pedala nie mozna wyzwac... :roll: 

Pamiętasz czy to działało z rozpoczętą rozgrywką?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...