Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Brudinho napisał:

Kurwa jestem sobotnim alkoholikiem :/ Tydzień w tydzień flacha na biurko i cały dzień z palnik. 

Wode sam przed kompem od rana pijesz patusie?

 

Zmien na piwko, 8 piw to praktycznie ta sama cena co pol litra, a piwko w weekend nie jest takie patusowe ;)

Odnośnik do komentarza

Leżę na kanapie i uświadomiłem sobie, że za 2 dni urodziny żony. Ona oczywiście nigdy nic nie chce, nie potrzeba prezentu itd, ale wiadomo, że będzie jej mega miło coś dostać. Ale przez to, że sama się nie określa, to nikt nie wie co jej kupić i od lat cała rodzina dokupuje jej kolejne koraliki z Pandory, z których bardzo się cieszy, no ale ile można. 2 dni to niewiele czasu, ale jest Amazon Prime, więc odpaliłem komórkę i zacząłem przeglądać, w pewnym momencie wykminiłem kupienie jakiejś zajebistej książki/albumu podróżniczego, znalazłem jakąś cegłę od Lonely Planet z mega recenzjami, opisującą każdy kraj świata. Pyk pyk, z komóreczki zamówione, jutro dostarczą do roboty, tytuł męża roku zapewniony ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, T-m napisał:

 

To jest as. Zamiast podejść i się kogoś lokalnie zapytać, to pisze do użytkowników forum :keke:

 

Bo wiem, że Jahu był, a byłem jeszcze w hotelu i nie wiedziałem czy opłaca mi się wychodzić wcześniej ;).

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

kibolstwo to jest jednak stan umysłu... gość się chce wpierdolić na murawę, łapie go ochrona (góra wideo), a kibolstwo skanduje zostaw kibica... komentatorzy też się nie popisali kurwa... sprowadzić gościa i poklepać po plecach... no jeszcze na kawę zaprosić... szkoda, że nie widać tego na wideo, ale nie dało się go stamtąd zabrać, bo najpierw się wyrywał, a potem położył się za linią murawy i leżał... więc go złapali za nogi, ręce i zaczęli wynosić i teraz dobrze nie widziałem, czy im się wyrwał czy co, ale zatrzymali się, przytrzymywali go na ziemi  i zaczęły lecieć w ich kierunku butelki, jeden gość z ochrony tak wyłapał w głowę, że masakra... Oczywiście dzbanowi zaraz przyszli z odsieczą kibole i ochrona chyba odpuściła... bo się oczywiście towarzystwo zleciało oglądać i nie było widać :) Z jednej strony amatorka, że go szybciej nie spacyfikowali (bo u nas niestety taka ochrona to chyba bez jakiegokolwiek przeszkolenia), z drugiej nie wiem jakie oni mają uprawnienia do takiej pacyfikacji... bo jeśli mogą go tylko uprzejmie prosić o opuszczenie murawy, a nie zajebać pałą po nerach, to generalnie ochrona nie ma sensu i powinna tam stać policja, ewentualnie szybciej wpaść policja jak takie coś się dzieje, bo to dobrą chwilę trwało... tylko jak będzie stała policja, albo zacznie zdecydowanie interweniować to zaraz będzie, że stoją i prowokują, nie znają kibolskiego życia i zacznie się skandowanie, że "zawsze i wszędzie..."

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Prawdę powiedziawszy polski nie jest postrzegany jako jakiś pojebany jezyk w Europie (doświadczenie z pobytu tutaj) :-k

 

Inna sprawa, że w zasadzie w ogóle nie jest postrzegany ;)

Mój ulubiony żart to wytłumaczyć ludziom, jak się wymawia moje imię (Maciej), aby następnie pokazać moje drugie imię (Szczepan) :kekeke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...