Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Reaper napisał:

U mnie w robocie zachwycają się Factorio, na Steam widzę ocenę 10/10, a jakoś nie kojarzę na forumku żadnej dyskusji o tej gierce? :-k 

Miałem okazję pograć trochę. Ot budowanie, tworzenie całych linii produkcyjnych. Potrafi dać sporo frajdy kombinując jak to zoptymalizować. Niestety, albo sety miałem to tylko na familysharing, więc nie gralem aż tak dużo. Jeżeli jednak lubisz bawić się w sandbox i tworzenie automatycznego wydobycia, produkcji surowców i rozwijania swoich budowli to gra jest idealna.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Hidalgoo napisał:

nie możesz sobie tego zautomatyzować jakoś?

 

Teoretycznie bym mógł, ale nie wiem czy chcę :keke: To całkiem spokojne zajęcie. Jeszcze coś głupiego by w zamian za to wymyślono :P 

Jak pisałem wczoraj nauczyłem się nie wkurwiać na to co robię, bo przynosi mi pieniądze. Satysfakcji nie musi. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
4 godziny temu, Brudinho napisał:

 

No to załóżmy jedną stronę na której każdy będzie publikował to co go interesuje :keke: @Kaczy i @SZko filmach, Ty o wszystkim, @schizzm pozamiata w dziale literatura i stare gry, @me_who skrobnie coś o piwniczeniu, @Dudek o zakażeniach w oku, @jmk napisze poradnik "jak się nie budować", H(e)aj(t)d wpadnie do forumowego tematu o portalu i napisze "srogo prychłem" czym zgarnie 20 lajków. FYM napisze poradnik o szybkim zarabianiu przy pełnej pomocy znajomych, @MitnickMike o wsparciu klienta w projektach, @Reaper będzie skrobał o zaletach korporacyjnego życia a ja mogę napisać poradnik jak uczyć się angielskiego, żeby się nie nauczyć, @wojt3k walnie serie poradników o tytule "daje like" a @lad "Projekt Wielki Everton czyli geneza pierwszego miesiąca pracy każdego trenera". :-k 

Jeszcze kogoś trzeba ogarnąć od "donejtów", kto by nam forsy pilnował :-k :kekeke: 

 

ups, nie doczytałem....chuj tam, będzie robił na dwa etaty najwyżej :keke:

Odnośnik do komentarza

Ale miałem farta. Przyszedłem do biura (mamy pakamerę taką w tym samym budynku co główne biuro MM, ale trochę z boku), legitnie drukuję sobie ulotki i jakieś tam materiały do pracy i nagle wchodzi jakaś baba i pyta czy Multimedia to tutaj. Okazało się, że przyszła do nas zamówić TV i neta, więc ją fachowo obsłużyłem :matrix: 

 

To tak jakbym znalazł 260 zł na ulicy.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kolek23 napisał:

 

Kurde, ciekawe. Też na tym gram :-k więc może to ja chujowy jestem :-k?

 

Zacząłeś od razu po wydaniu gierki?

Nie, nigdy nie kupuje od razu. Ale gram tylko mc a pewne rzeczy się w tej grze nie zmieniają od lat...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Ale miałem farta. Przyszedłem do biura (mamy pakamerę taką w tym samym budynku co główne biuro MM, ale trochę z boku), legitnie drukuję sobie ulotki i jakieś tam materiały do pracy i nagle wchodzi jakaś baba i pyta czy Multimedia to tutaj. Okazało się, że przyszła do nas zamówić TV i neta, więc ją fachowo obsłużyłem :matrix: 

 

To tak jakbym znalazł 260 zł na ulicy.

masz jakas podstawe czy zyjesz tylko z prowyzji ?

 

ta prowizja chyba spoko :-k 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...