Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Misiek napisał:

Skąd wy to kurwa wszyscy wiecie? Naprawdę czytacie tę chujową stronę :-k 

 

Konkursie forumowym łosiu :*

http://forumcm.net/index.php?/topic/8728-sei-tutta-la-mia-vita-us-lecce/&do=getNewComment

Idź i nie dzbań więcej :keke: 

12 minut temu, z0nk napisał:

no akurat tam nawiązanie do Mahdiego było potrzebne jak dziura w moście

 

No generalnie nawiązanie było akuratne do sytuacji tylko ograniczenie się do loga w momencie gdy widzi sie jak wygląda strona jest niedopowiedzeniem :keke: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Jest dużo lepiej w 2k na ten moment. Wybierasz konkretną "odznakę" pod którą trenujesz i masz 4 treningi przed każdym meczem. Np. przy rzutach za 3pkt możesz maksymalnie przed jednym meczem zdobyć 2800 pkt na 5000 potrzebnych do pierwszego poziomu.

 

Wstawiliby tu konkretne skill zamiast "odznak" i już grałoby się IMO 2 razy lepiej, no ale hajs trzeba robić :) 

 

A nie trzy? :-k

 

8 minut temu, Misiek napisał:

no największe dzbanienie to podniecanie się tym co tam Mahdi napisał :)  Do tematu konkursowego na CMF przestałem zaglądać. Dla mnie nie ma tam nic ciekawego niestety :(

 

Byłe jeden temat, ale się MaKK strasznie zniechęcił :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Muszę się z wami podzielić zabawną sprawą - znów natury lingwistycznej, aczkolwiek tym razem nie dotyczącej języków romańskich wcale a wcale!

 

Otóż oglądając na raty mecz TBB@NOS (wynik znam jakby co) wczoraj na ekranie pojawił się młody linebacker drużyny z Florydy, Jack Cichy. Gdy komentator coś o nim powiedział, trwało to pewnie z sekundę, zanim zrozumiałem, że to o nim. Kto zgadnie jak się czyta jego nazwisko?

 

(jego tata, Steve Cichy, był kiedyś dość dobrym zawodnikiem Notre Dame)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, schizzm napisał:

@Dudek ja w 2k17 trochę bawiłem się w MyTeam i miałem odwrotne odczucia - że za łatwo zdobywalo się mocnych zawodników :D (tzn.mowię o podstawowych wersjach a nie tych wypasionych specjalnych kartach). 

Wystarczyło trochę posiedzieć na aukcjach i szybko można było w miarę sensowny skład złożyć :)

 

 

Jak było w 17 nie pamiętam jak było, ale w 18 autentycznie po tym jak zgarnąłem pierwszego 80+ z aukcji i miałem ciągle kogoś na wypożyczeniu (bodajże Kałaj) to ze dwa razy z rzędu trafiłem na gości wszystko 90+. Raz nawet prawie wygrałem xd No, ale stwierdziłem, że to nie ma sensu jak ma tak mi dobierać rywali.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...