Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lad napisał:

A ja dzisiaj pierwsza wolna sobota od dawna. Ale za to jutro pracuje, bo mamy jakiś piknik w Parku Kasprowicza. @jmk wpadaj, będą darmowe gofry i wata cukrowa :D 

 

Ja dziś jestem kupa gowna:/ Cała noc zwracałem naprzemian z biegunka i taki ból brzucha, że nic nie pomagało. W dzień mqm tylko biegunki, ale czuję się fatalnie. Szwagier miał to samo wczoraj i się wymienialiśmy... Tylko potem zasnął i rano już zdrowy.  Nie wiem czy wieczorem nie pójdę na izbę przyjęć po jakaś kroplówkę na wzmocnienie, bo muszę wytrwać do tego wtorku.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MitnickMike napisał:
Godzinę temu, jmk napisał:

Ja dziś jestem kupa gowna:/ Cała noc zwracałem naprzemian z biegunka (...)

Brzmi godnie.

To drugie zdanie zacnie by wyglądało jako tytuł opowiadania. Np. na konkurs :-k

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Makk napisał:

Dobry.

 

Widzę, że w konkursie na karierę w FMa już pozamiatane i jest pewniak do wygra ej :/

a ja miałem jakieś opowiadanie naskrobać. Tymczasem konkurencja zdeklasowała mnie już na starcie :(

cóż zrobić, chyba se daruje to...

Eh też już się poddałem. Parę stron gotowego materiału skasowane na widok tej perły!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kuab napisał:

Rzeczywiście ostatnio chyba jmk pisze o każdej swojej biegunce :-k 

Jakby Barcelona grała codziennie to byś o Messim regularnie napierdalał.

 

Ja dzisiaj akcja wannabe chef - robię krewetki czosnkowe z cytryno i pietruszko + tosty, a na kolację chicken parm (tylko, że mam jedynie ricottę i grana padano) z sosem pomidorowym i pieczonymi ćwiartkami.

 

Muszę tylko popracować nad opisem tych dań, bo na pewno można to ładniej ubrać :D

Odnośnik do komentarza

Nadszedł dzień dzisiejszy. Pare tygodni (miesiecy) temu opisywałem swoją karierę Chelsea, jak w lidze wszystkich jechałem, ale nie mogłem wygrać Ligi Mistrzów. Trochję się zraziłem do tej kariery, zastanawialem się, czy grać, ale w koncu spróbowałem. Długo nie mogłem się wciągnąć, ale znowu się wkręciłem. W tej chwili jestem półfinale LM i będę mierzył się z Barcelona, w drugim półfinale United-Real. w lidze  raczej pewny mistrz, 7 punktów na 4 kolejki przed koncem. Akurat został 7 meczów o ile przejdę Barcę. Znowu jest stres, ale za jakies 2 godziny będzie jasne. Wtedy sie odezwę. Trzymajcie kciuki

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...