Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Anyway, wyjazd fajny, choć trochę pizda 8 godzin samemu w aucie i 2 w pociągu, ponadto jeno jedno symboliczne piwo. No i nie wiem na którym wyjeździe byłem? Piętnastym?  Do tej pory widziałem jedną wygraną w takim meczu w 2005 w Kaiserslautern. Dzisiaj liczyłem tylko na bramkę, to zjebali karnego w końcówce :/  

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

Jeśli można wziąć udział jeszcze, to Cookie. Jak kiedyś myślałem, że będę miał psa, to Cookie wydawało mi się ideolo. Tera jestem Team Koty, a do kota to imię zupełnie nie pasuje.

 

Oczywiście, to zupełnie jak do psa nie pasują Hekate, Kali albo Lilith :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, me_who napisał:

Jeśli można wziąć udział jeszcze, to Cookie. Jak kiedyś myślałem, że będę miał psa, to Cookie wydawało mi się ideolo. Tera jestem Team Koty, a do kota to imię zupełnie nie pasuje.

Eeeeekatra, poszło pod głosowanie :) mnie się podoba! 

Odnośnik do komentarza

U nas po dłuższej przerwie właśnie pyklo. Overcooked podstawka zaliczona wszystko na trzy gwiazdki (poszło dość gładko, a mieliśmy też podejście, że nie gramy dalej póki nie wymaksujemy danego levelu). Teraz pierwszy DLC i już jest znacznie trudniej, wymiekamy na drugiej planszy, która robimy gora na dwie gwiazdki :/

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie wkurwia jak ktoś podaje jakąś małą liczbę czegoś i używa sformułowań typu "wydała ponad 30 książek?" Rozumiem, że jak się mówi o wieku np. Ziemii i wiemy mniej więcej i powiemy ponad 4 mld lat, ale co za problem powiedzieć konkretnie że wydała 33 książki? co to znaczy ponad 30? 70? 31? 354? faaaak :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Jeśli można wziąć udział jeszcze, to Cookie. Jak kiedyś myślałem, że będę miał psa, to Cookie wydawało mi się ideolo. Tera jestem Team Koty, a do kota to imię zupełnie nie pasuje.
No co Ty, Cookie to zajebiste imię dla kota. Wg mnie dużo bardziej kocie niż psie.
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Czy tylko mnie wkurwia jak ktoś podaje jakąś małą liczbę czegoś i używa sformułowań typu "wydała ponad 30 książek?" Rozumiem, że jak się mówi o wieku np. Ziemii i wiemy mniej więcej i powiemy ponad 4 mld lat, ale co za problem powiedzieć konkretnie że wydała 33 książki? co to znaczy ponad 30? 70? 31? 354? faaaak

Zależy ile faktycznie wydała, jeśli ponad trzydzieści oznacza np. 33, to ok, nawet lepiej brzmi, ale jeśli 38 to już prswie czterdzieści keke.gif Ale już jeśli ponad trzydzieści oznaczało by prawie 70, to bym się wkurwił smile.gif

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...