Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ja mam taką zgodę :D Zadbałem o nią przed zapłaceniem 20 tysięcy zrzutki za koszty budowy tych złącz w drodze. Jak to powiedziala- ona tego nie neguję, ale... Musi wysłać takie pismo i musi czekać na odpowiedź. Czas to pieniądz, a ja trafiam z tą budowa na samych ludzi złej woli.

Odnośnik do komentarza

Miesiąc sprawdzała projekt od Mitnika,  wydała listę poprawek, nie złożyliśmy poprawek, bo nie doszły do mnie na czas (i tak niekompletne, mniejsza). Przy rozmowie mówiła że lepiej wycofać teraz wniosek i złożyć na nowo, zaznaczyć żeby do niej trafiło a ona znając temat szybciej ogarnie. No i tak cztery tygodnie już ogarnia...

 

A teraz trzymajcie kciuki żebym znowu nie trafił na złego człowieka... Jadę po raz pierwszy do nowej rodzinnej.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jmk napisał:

Jak to powiedziala- ona tego nie neguję, ale... Musi wysłać takie pismo i musi czekać na odpowiedź.

Musi, bo oni w tym postępowaniu są stroną jako osoby, w których interes prawny to postępowanie "uderza". Dokument prywatny nic nie zmienia.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie, ustawa nie powinna różnicować sytuacji Twojej z sytuacją np. sąsiadów budowanej myjni/fabryki/innego szkodliwego dla otoczenia budynku, zatem takie oświadczenia wszystkich zainteresowanych i tak powinny być zbierane w toku postępowania. Organ nie może oprzeć się na przeszłym oświadczeniu sąsiada, bo skąd ma wiedzieć, że ono jest aktualne? Musi dać szansę mu się wypowiedzieć, sprzeciwem czy oświadczeniem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, szramek napisał:

Ej, kim był ten Szwed czy tam Islandczyk co dzisiał kopnął w kalendarz? Nie wiem czemu tak dużo ludzi to przeżywa, ja kompletnie nie kojarzę gościa.

Widocznie nie oglądałeś nigdy Leniuchowa. Swego czasu to był (chyba nawet) telewizyjny fenomen, bo namawiał dzieci do aktywnego uprawiania sportu w bardzo przystępny sposób.

Odnośnik do komentarza

Nowa rodzinna na mały plusik, chociaż nie wygląda na taką co zobaczyła UFO na dźwięk choroby to jednak wzięła głęboki wdech jak przeczytała listę schorzeń , ostatniego wypisu. Stałe stwierdzenie 'trudny przypadek' i czy chce L4.

 

Za bardzo nie analizowała jak większość badań i wypisów, dostałem skierowanie na morfologię crp i mocz, jutro przed pracą zrobię i kontrola w piątek, niestety na 9:40 to się spóźnię do roboty. A co póki co z bólami i temperatura? No nic :D

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

Nowa rodzinna na mały plusik, chociaż nie wygląda na taką co zobaczyła UFO na dźwięk choroby to jednak wzięła głęboki wdech jak przeczytała listę schorzeń , ostatniego wypisu. Stałe stwierdzenie 'trudny przypadek' i czy chce L4.

 

Za bardzo nie analizowała jak większość badań i wypisów, dostałem skierowanie na morfologię crp i mocz, jutro przed pracą zrobię i kontrola w piątek, niestety na 9:40 to się spóźnię do roboty. A co póki co z bólami i temperatura? No nic :D

 

Aktualnie płacze mężowi w rękaw, trzymając w dłoni szklankę wódki.

Odnośnik do komentarza

0bd088eaa967a.png

 

Jak na zespół który dopadł kryzys i odpadł z LE z Arsenalem 3:6 o żenującym dwumeczu w którym Arsenal mógł spokojnie nastukać powyżej 10 bramek jest nieźle.

Moje dwie ostatnie kolejki to Benevento u siebie i Sampdoria na wyjeździe. W tym samym czasie Juventus będzie podejmował Rome i wyjedzie do Sassuolo. Inter powinien jednak bez problemu zdobyć mistrza. Cagliari na wyjeździe i Genoa u siebie. Szkoda, że przed sezonem nie sprowadziłem zmiennika dla Higuaina, bo problemy zaczęły sie gdy ten się zaciął. A Cutrone to jednak 20 półek niżej. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...