Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jmk napisał:

Lucas, po prostu chuj z tą LM :D Też mam do 5 listopada, więc może obejrze kilka meczów fazy grupowej, bo nawet na horizonie można.

Ja polubiłem streaming, bo dzięki temu oglądam sobie z komentarzem ze Sky czy innego BeiN. Wolałbym za to płacić i odpalać z aplikacji na konsoli jak LP, ale cóż, takiego komfortu w Polsce jeszcze nie ma. 

 

Naprawdę mocno na tego DaZNa liczę, bo powinno to wymusić duże zmiany na stacjach telewizyjnych w Polsce. W dobie Netflixa, Spotify i innych VOD, żebym nie mógł sobie wybrać 15 kanałów, za które chcę płacić i resztę olać to nie jest do końca poważne. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Przecież to jest kutwa niepojęte. Oczywiście pani ze starostwa jeszcze nie przejrzała całości, tylko 'jednym okiem'. I brakuje jej mojego oświadczenia do prawa wykonania przyłączy w drodze. Jestem współwłaścicielem drogi, zapłaciłem swoją część za budowę tych przyłączy w drodze, mam oświadczenie całego stowarzyszenia czy co tam jest, że wszystko ok i wyrażają zgodę na budowę przyłączy od tej drogi, ale nieeeeeeeeeeeeeeee chuj, że Twoja ziemia, chuj że w części Twoja droga. Potrzebne oświadczenie kolejne... a na dodatek jak już jej to doniosę to oni wysyłają listy do innych współwłaścicieli drogi i oni mają tydzień na wniesienie sprzeciwu... KURWA.

 

Aha, jeszcze może to nie wszystko, bo przejrzy dopiero do końca tygodnia DOKŁADNIE wszystko.

 

Kurwa jmk albo weź jej wyjeb albo po prostu kurwa wspomnij, że "wszyscy znajomi dziwia się, że tak długo się to wszystko dzieje, że chyba napiszę do prasy i telewizji może dzięki ich interwencji się coś ruszy". Bo laska Cię robi grubo w chuja (a nawet ruchania z tego nie masz).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Jestem współwłaścicielem drogi, zapłaciłem swoją część za budowę tych przyłączy w drodze, mam oświadczenie całego stowarzyszenia czy co tam jest, że wszystko ok i wyrażają zgodę na budowę przyłączy od tej drogi, ale nieeeeeeeeeeeeeeee chuj, że Twoja ziemia, chuj że w części Twoja droga. Potrzebne oświadczenie kolejne... a na dodatek jak już jej to doniosę to oni wysyłają listy do innych współwłaścicieli drogi i oni mają tydzień na wniesienie sprzeciwu... KURWA.

 

 

Oczywiście, że tak. I zdaje się, że to nie jeden raz, tylko ze trzy razy wysyłają. 

 

Ja w ogóle nie kminię jak ludzie, którzy kupili kawałek ziemi, dochodzą do wniosku, że mogą tam zbudować wszystko co im się podoba i chuj komu do tego. To nie średniowiecze :keke: Wszędzie w europie są takie perełki. Sąsiedzi mojej siostry musieli przerabiać wejście do domu, bo sobie zmienili niezgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego. I chuj, że kosztowało ich to prawie 10K euro więcej, ale cóż...

  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Kurwa jmk albo weź jej wyjeb albo po prostu kurwa wspomnij, że "wszyscy znajomi dziwia się, że tak długo się to wszystko dzieje, że chyba napiszę do prasy i telewizji może dzięki ich interwencji się coś ruszy". Bo laska Cię robi grubo w chuja (a nawet ruchania z tego nie masz).

Popieram Mirka :D Dla mnie to ona totalnie zlewa to i dalej je kanapkę i popija kawą. Nie wierzę w to, że tak zapracowana, że od prawie pół roku nie zajrzała, przeczytała i nie klepnęła.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Makk napisał:

Popieram Mirka :D Dla mnie to ona totalnie zlewa to i dalej je kanapkę i popija kawą. Nie wierzę w to, że tak zapracowana, że od prawie pół roku nie zajrzała, przeczytała i nie klepnęła.

 

Nooo kurwa jakbym poszedł do jakiegoś urzędu i laska mi powiedziała, że coś "przejrzała jednym okiem" to bym sie mocno zastanawiał czy jej obu nie wydzgać :|  Przecież jak ona będzie używała tego jednego oka, to jmk się nie wybuduje przed mistrzowskim sezonem Pogonii ( :kekeke: ), bo co odwiedziny będzie miał kolejny papierek. Niech kurwa zrobi mu liste tych "papierków" i niech kupi sobie psa, bo chyba przyjaciół szuka skoro tak często trzeba ją odwiedzać. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

 

Nooo kurwa jakbym poszedł do jakiegoś urzędu i laska mi powiedziała, że coś "przejrzała jednym okiem" to bym sie mocno zastanawiał czy jej obu nie wydzgać :|  Przecież jak ona będzie używała tego jednego oka, to jmk się nie wybuduje przed mistrzowskim sezonem Pogonii ( :kekeke: ), bo co odwiedziny będzie miał kolejny papierek. Niech kurwa zrobi mu liste tych "papierków" i niech kupi sobie psa, bo chyba przyjaciół szuka skoro tak często trzeba ją odwiedzać. 

A jak będziesz niemiły, to dostaniesz decyzję odmowną :roll:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Brudinho napisał:

Bo? Ponieważ? Kurwa ona tam ma być dla jmk a nie jmk dla niej.

Tu nie chodzi o to "bo co", tylko "bo może".

Zdziwiłbyś się, jakie rzeczy potrafi czynić skrzywdzony (we własnym mniemaniu ofc) pracownik po tym, jak odejdzie do budżetówki i dostrzeże, że może nabrudzić byłemu pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Brudinho napisał:

 

Bo? Ponieważ? Kurwa ona tam ma być dla jmk a nie jmk dla niej.

 

Ze względu na to, że jeden ze współwłaścicieli drogi przyśle zgodę dwa dni po terminie. Albo dlatego, że jmk zapomniał dopisać drugiego imienia na wniosku. Lub....

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Feanor napisał:

 

Ze względu na to, że jeden ze współwłaścicieli drogi przyśle zgodę dwa dni po terminie. Albo dlatego, że jmk zapomniał dopisać drugiego imienia na wniosku. Lub....

 

Ale już teraz robi mu problemy. Przynajmniej by się wyjaśniło :keke: 

Odnośnik do komentarza

Dzis o godzinie 21:00 Ajax gra z Dynamem Kijow o awans do Ligi Mistrzow. Nikt, absolutnie nikt w Polsce (dla uproszczenia zaloze, ze Podlasie to Polska) nie bedzie ogladal tego meczu... poza FYM-em.

Oczywiscie kiedy okroimy obszar poszukiwan do Bialystoku to mamy go w garsci. FYM zapewne w swoim ukryciu bedzie ogladal ten mecz poniewaz jak doskonale wiadomo jest kibicem Ajaxu Amsterdam. Plan polega na tym zeby jezdzac po Bialystoku z zaklocaczem sygnalu telewizyjnego wysluchiwac reakcji ludzi. Najwiekszy problem bedzie z odfiltrowaniem zachwytow (nad ujrzeniem samochodu na drodze) od kurew, ktore FYM bedzie slal w swojej kryjowce. Jednak mam az 90+ minut zeby to ogarnac. Kiedy juz zlokalizuje miejsce gdzie przesiaduje nasz rzezimieszek zapukam do drzwi i powiem, ze jestem panem od Polsatu Sport i przyszedlem naprawic usterke dla ciebie. Kiedy otworzy, powiem, ze chce odzyskac pieniadze forumowiczow. On wtedy powie spierdalaj i zamknie mi drzwi a ja wroce smutny do domu i powiem wam, ze nie odda wam pieniedzy ani dzisiaj ani nigdy, bo Ajax nie wszedl ani dzisiaj ani nigdy. :fym:

  • Lubię! 4
  • Smutny 1
  • Haha 9
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

Kiedyś śmieszyło... NFZ, ZUS, teraz starostwo, gdzie jeszcze PRL nie zniknął?

 

Nooo Poczta jeszcze.

U mnie zależy jaka placówka. Na głównej kolejki w uj i nigdy nie widziałem wszystkich okienek otwartych, na tej gdzie odbieram większość przesyłek bez tragedii, ale tylko dwa okienka, więc warto przyjść w mniej uczęszczanych godzinach, a ostatnio nie było 'mojego' listonosza i miałem do odbioru w takim maleńkim punkcie, a tam panie cuda, pusto, klima, paczka szybko znaleziona, bajka ;)

 

A ile ciekawych rzeczy można kupić na poczcie!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...