Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest kutwa niepojęte. Oczywiście pani ze starostwa jeszcze nie przejrzała całości, tylko 'jednym okiem'. I brakuje jej mojego oświadczenia do prawa wykonania przyłączy w drodze. Jestem współwłaścicielem drogi, zapłaciłem swoją część za budowę tych przyłączy w drodze, mam oświadczenie całego stowarzyszenia czy co tam jest, że wszystko ok i wyrażają zgodę na budowę przyłączy od tej drogi, ale nieeeeeeeeeeeeeeee chuj, że Twoja ziemia, chuj że w części Twoja droga. Potrzebne oświadczenie kolejne... a na dodatek jak już jej to doniosę to oni wysyłają listy do innych współwłaścicieli drogi i oni mają tydzień na wniesienie sprzeciwu... KURWA.

 

Aha, jeszcze może to nie wszystko, bo przejrzy dopiero do końca tygodnia DOKŁADNIE wszystko.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Misiek napisał:

Kurde ja się nie mogę przekonać do żadnej wersji od IV, a chyba nawet od III ;( 

No wiadomka ze od IV mocny zjazd w dol, ale ta ostatnia wersja byla nawet grywalna. Tutaj jednak ma byc totalny reboot i powrot do korzeni - gra nawet nie bedzie miala numerka.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Przecież to jest kutwa niepojęte. Oczywiście pani ze starostwa jeszcze nie przejrzała całości, tylko 'jednym okiem'. I brakuje jej mojego oświadczenia do prawa wykonania przyłączy w drodze. Jestem współwłaścicielem drogi, zapłaciłem swoją część za budowę tych przyłączy w drodze, mam oświadczenie całego stowarzyszenia czy co tam jest, że wszystko ok i wyrażają zgodę na budowę przyłączy od tej drogi, ale nieeeeeeeeeeeeeeee chuj, że Twoja ziemia, chuj że w części Twoja droga. Potrzebne oświadczenie kolejne... a na dodatek jak już jej to doniosę to oni wysyłają listy do innych współwłaścicieli drogi i oni mają tydzień na wniesienie sprzeciwu... KURWA.

 

Aha, jeszcze może to nie wszystko, bo przejrzy dopiero do końca tygodnia DOKŁADNIE wszystko.

Jakaś frajerka albo leń straszny. Ona coś odpierdala. Może chce w łapę :-k Jak u nas z wodą.

Dziś mają więźbę przywieść i robić dalej, bo przestój był- zamówiona była, ale tartak w Białymstoku miał obsuwę (może czekali na pieniądze zlotowe :keke: ).

Z wodą pocisnęliśmy i mają robić na początku września.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, jmk napisał:

Przecież to jest kutwa niepojęte. Oczywiście pani ze starostwa jeszcze nie przejrzała całości, tylko 'jednym okiem'. I brakuje jej mojego oświadczenia do prawa wykonania przyłączy w drodze. Jestem współwłaścicielem drogi, zapłaciłem swoją część za budowę tych przyłączy w drodze, mam oświadczenie całego stowarzyszenia czy co tam jest, że wszystko ok i wyrażają zgodę na budowę przyłączy od tej drogi, ale nieeeeeeeeeeeeeeee chuj, że Twoja ziemia, chuj że w części Twoja droga. Potrzebne oświadczenie kolejne... a na dodatek jak już jej to doniosę to oni wysyłają listy do innych współwłaścicieli drogi i oni mają tydzień na wniesienie sprzeciwu... KURWA.

 

Aha, jeszcze może to nie wszystko, bo przejrzy dopiero do końca tygodnia DOKŁADNIE wszystko.

Alternatywy 4 wiecznie żywe.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, schizzm napisał:

1-3, nawet nie wiem czy będę w Gdańsku (poza samym przylotem i odlotem), bo od razu udaje się do Pszczolek, a dzień później do Elbląga na chrzciny, a w poniedziałek o 13 już lecę z powrotem... 

tak się zastanawiałem skąd znam nazwę tej miejscowości, a zdaje się, że mam koleżankę w Pszczółkach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...