Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra sezon wchodzi w decydującą fazę. W pierwszym meczu LE w łeb z Partizanem, ale rewanż u siebie więc sądze, że izi.

Taktyka która wyklarowała się na ten etap sezonu. 

0458b7b763068.jpg

oraz polecenia:

c4d1a0f0d25ed.jpg

 

Na początku napastnik był kompletny ale zdarzały mu się bardzo chujowe mecze, więc zmieniłem na fałszywą 9 i póki co progres. Skrzydłowi w początkowej fazie byli Raumeteuderami, ale biorąc pod uwagę, że mam na te pozycje Suso i Calhanoglu dysponujących świetnymi strzałami zmieniłem na schodzących napastników ścinających w pole karne z przyzwoleniem na częstsze pierdolnięcia. 

Niestety na razie szukam sposobu na stracone bramki, które wyglądają kopiuj-wklej. Czyli przeciwnik rzuca piłkę na skrzydło, ze skrzydła z głębi pola leci dośrodkowanie do napastnika rywali, który na krótkim słupku wyprzedza moich obrońców i ładuje pod lade. Chwilowo nie mam na to sposobu, muszę zmusić moich środkowych obrońców żeby na to reagowali. 

 

Tabela:

2870f06d7fcec.jpg

 

Odnośnik do komentarza

@jmk, najwygodniejszą i najszybszą opcją - jeżdżą przez chrzanów i autostradę - jest lajkonik, autobus. rozkład do sprawdzenia na ichniejszej stronie. ale w gruncie rzeczy w dzień powszedni maks co 30 minut coś podjeżdża, tylko jeżdżą przeróżną trasą.

 

do zapamiętania, że w drodze powrotnej z oświęcimia wyjazd nie spod rynku, tylko z dworca i nie od strony torów, a po przeciwnej, obok takich brzydkich brązowych bloków i budy z kebabem. ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...