Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A tak przy okazji, do Oświęcimia z Krakowa jeździ jakaś komunikacja miejska?

16 minut temu, Misiek napisał:

ej niesamowicie się czyta kącik historyczny

 

Ano i zazdraszczam, też bym chciał tyle wiedzieć o swoich przodkach ;) założyłem to konto na my heritage, dodałem co pamiętam i nie wiem co teraz :D

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jmk napisał:

Ano i zazdraszczam, też bym chciał tyle wiedzieć o swoich przodkach ;) założyłem to konto na my heritage, dodałem co pamiętam i nie wiem co teraz :D

Gdyby mnie to zainteresowało, to miałbym dość łatwy start, bo o moim dziadku jest nawet artykuł na wiki :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Nuszkiewicz

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, jmk napisał:

A tak przy okazji, do Oświęcimia z Krakowa jeździ jakaś komunikacja miejska?

 

Ano i zazdraszczam, też bym chciał tyle wiedzieć o swoich przodkach ;) założyłem to konto na my heritage, dodałem co pamiętam i nie wiem co teraz :D

 

1. Spójrz, czy na drzewie w okienkach przodków pojawiły się małe zielone kuleczki z prawej strony. Jeśli tak, kliknij w jakąś, to tzw. "smart matches", wypiszą Ci wtedy ludzi w cudzych drzewach, którzy wg MH mogą się pokrywać.

2. Kliknij na drzewie na jakiegoś przodka. Spójrz na tablicę informacyjną, która wyjechała z lewej strony: obok zdjęcia/ikonki tej osoby jest link do "zbadaj osobę". Uruchomi się wyszukiwarka MH, gdzie też można znaleźć sporo informacji (ale tutaj akurat pomaga subskrypcja, która więcej rzeczy ujawnia).

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

A tak przy okazji, do Oświęcimia z Krakowa jeździ jakaś komunikacja miejska?

 

Ano i zazdraszczam, też bym chciał tyle wiedzieć o swoich przodkach ;) założyłem to konto na my heritage, dodałem co pamiętam i nie wiem co teraz :D

Jakieś busy jezdzą ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...