Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, smigler napisał:

:O

w ogóle to czuję się zraniony, że nikt nie wymienił mnie w temacie wielcy nieobecni ;((

7 lat na forum, 5 tysięcy postów, 35 miejsce pod względem reputacji, godziny życia tu zmarnowałem, a wy tam wpisujecie jakieś nicki randomów sprzed 10 lat ehhhh

zawiodłem się bardzo

No musiałeś zaglądać jakoś ostatnio. 

Odnośnik do komentarza

Cześć

Pozdrawiam z urokliwego (i w zasadzie osiedlowego) stadionu klubu CE Europa - jednego z trzech barcelonskich założycieli La Liga, który na najwyższym poziomie pogral kilka lat a od blisko 90 tuła się po nizszych ligach

Dzisiaj inauguracja IV ligi (tercera division) i w zasadzie na start rivalry i derby ;) - przeciwnikiem jest sąsiad zza między FC Martinenc. Ich stadion, z którego jest świetny widok na Barcelonę i morze, znajduje się może z 400 metrów (jedna stacja metra) obok. Liczę na atmosferę rozgrzaną do czerwoności. ;)

Pierwszy minus - biletowane wejście, na ten poziom myślałem że jest już za friko, a to 10 euro :roll:

Na razie jeszcze nie wiem, w jakich koszulkach są gospodarze, a w jakich goście :kekeke:

A słonecznika niesprzątano z krzeseł chyba od zeszłego sezonu ;)daaf3b4b956fc1b61e0170ea1303adf6.jpg

  • Lubię! 10
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza

Ekipa gości stawila się dość licznie. ;)

 

A nie, to młyn gospodarzy. Śpiewają więcej niż na Espanyolu :kekeke:


Dobra, biali chyba miejscowi, bo się publika zagotowala prze ręce w polu karnym. ;)f89f26c3a2a3e2b59f1a43cf5bc0c506.jpg

@jmk biuro (i pewnie jakiś sklepik tam jest) był otwarty do 19, ale jeszcze ich odwiedzę, więc powinno udac się zdobyć (jeśli mają...).

 

Klimat jest zajebisty :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...