Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, krzysfiol napisał:

Poza tym wydaje mi się, że zbyt łatwo używasz dużych słów, aby negatywnie ocenić swoich adwersarzy

Do Twojej moralności już wracać nie będę, bo to zbyt łatwa, acz i w sumie smutna, szpila do wbicia przy Twojej profesji, ale do powyższego krótko tak:

Słownik języka polskiego nie zna wielu łagodnych słów na określenie ludzi stosujących podwójne miary standardy. Ani nie mam szerokiego pola do popisu przy szukaniu synonimów dla hipokryzji, ani nie mam specjalnie na to ochoty.

Jak pisałem - zrozumiałbym te decyzje, gdyby wcześniej nie było wolnej amerykanki w przypieprzaniu się do cudzej prywatności. Może w przyszłości dojdę do wniosku, że ta sprawa to był pierwszy sygnał zmiany podejścia i wtedy będzie mi to pasowało. Na ten moment to wyjątek od reguły, stąd zarzut hipokryzji. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Gacek napisał:

Do Twojej moralności już wracać nie będę, bo to zbyt łatwa, acz i w sumie smutna, szpila do wbicia przy Twojej profesji, ale do powyższego krótko tak:

Słownik języka polskiego nie zna wielu łagodnych słów na określenie ludzi stosujących podwójne miary standardy. Ani nie mam szerokiego pola do popisu przy szukaniu synonimów dla hipokryzji, ani nie mam specjalnie na to ochoty.

Jak pisałem - zrozumiałbym te decyzje, gdyby wcześniej nie było wolnej amerykanki w przypieprzaniu się do cudzej prywatności. Może w przyszłości dojdę do wniosku, że ta sprawa to był pierwszy sygnał zmiany podejścia i wtedy będzie mi to pasowało. Na ten moment to wyjątek od reguły, stąd zarzut hipokryzji. 

 

Jak dla mnie robisz z siebie będącego ponad wszystkim, nie ubrudzonego złem moralistę, który wydaje certyfikaty moralności ludziom i ocenia ich negatywnie tylko dlatego, że śmią się z nim nie zgadzać i przedstawić swój odmienny pogląd. Dla mnie to jest smutne, bo zarzucasz mi hipokryzję i brak moralności, kiedy ani razu nie oceniłem postawy FYM’a, tylko ją opisywałem, aby postarać się przedstawić racje, jakimi kierują się poszkodowani przez niego użytkownicy, a także nie bierzesz pod uwagę nawet najmniejszej korekty swoich dogmatycznych twierdzeń, ponieważ wolisz nakleić etykietkę tym, którzy śmią się z Tobą nie zgodzić. 

  • Lubię! 8
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Jak dla mnie robisz z siebie będącego ponad wszystkim, nie ubrudzonego złem moralistę, który wydaje certyfikaty moralności ludziom i ocenia ich negatywnie tylko dlatego, że śmią się z nim nie zgadzać i przedstawić swój odmienny pogląd. Dla mnie to jest smutne, bo zarzucasz mi hipokryzję i brak moralności, kiedy ani razu nie oceniłem postawy FYM’a, tylko ją opisywałem, aby postarać się przedstawić racje, jakimi kierują się poszkodowani przez niego użytkownicy, a także nawet nie bierzesz pod uwagę nawet najmniejszej korekty swoich dogmatycznych twierdzeń, ponieważ wolisz nakleić etykietkę tym, którzy śmią się z Tobą nie zgodzić. 

weź go zbanuj :D wrócą stare "icońskie" standardy :keke: 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jmk napisał:

 

Jak zmieszasz z koką :D

 

 

Żarty na bok, ale czytałem, że jak ktoś umie zasnąć na zawołanie ;) to jeszcze lepiej przed power napem wypić sobie mocną kawę - jej działanie zbiegnie się w czasie z końcem drzemki i spotęguje jej działanie :> 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...