Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Misiek napisał:

Tak, pójdziemy na pewno na spacer po ośrodku w środku nocy i podyskutujemy o życiu, żużlu, nie @Perez? :D 

 

Obowiazkowo! Przy okazji delektujac sie zupka chinska spozywana szczoteczka do zebow ;). A na koniec szamanka Ewa otworzy nam czakry, aby mysli lepiej przeplywaly :D.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

 

Apator, Unia Leszno, na pewno. Start Gniezno chyba też jest. No i Falubaz myśli, że ma ;)

Wybrzeże Gdańsk to chyba Lechia.

Faluuuuuubaz! Stal Gorzów Unia Tarnów Polonia Bydgoszcz Włókniarz Częstochowa Well Toruń i Grudziądź

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Perez napisał:

 

Obowiazkowo! Przy okazji delektujac sie zupka chinska spozywana szczoteczka do zebow ;). A na koniec szamanka Ewa otworzy nam czakry, aby mysli lepiej przeplywaly :D.

Pamiętaj, zawsze biorę jedną łyżeczkę, także możesz zawsze w ciemno wbijać. Symboliczne 0,5l pod tą zupkę się zrobi, na pewno nie będziemy spali, bo akurat z @me_who będziemy czegoś z rana pewnie szukać :kekeke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Złodziejski Everton [mention=621]lad[/mention]a i [mention=1502]wojt3k[/mention]a podpierdolił Milanowi Bernarda ;( Koniec znajomości  

Śmiem twierdzić, że Milan go nie chciał - fachowcy od negocjacji i transferów w Evertonie działają tak „sprawnie”, że nie wierzę że są w stanie wyprzedzić kogokolwiek Ale w sumie to ma sens - od mistrzostw świata czają się na Minę. A to że zamiast Kolumbijczyka jest Brazylijczyk i zamiast obrońcy napastnik? Trudno, daliśmy z siebie wszystko
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wojt3k napisał:


Śmiem twierdzić, że Milan go nie chciał - fachowcy od negocjacji i transferów w Evertonie działają tak „sprawnie”, że nie wierzę że są w stanie wyprzedzić kogokolwiekemoji6.png Ale w sumie to ma sens - od mistrzostw świata czają się na Minę. A to że zamiast Kolumbijczyka jest Brazylijczyk i zamiast obrońcy napastnik? Trudno, daliśmy z siebie wszystkoemoji123.pngemoji6.png

 

Podobno daliście pieniądze! :o

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szramek napisał:

Panowie miłośnicy od fussbalu amerykańskiego, oglądał któryś Last Chance U? Bo jak nie to koniecznie! Jako antyfan tego sportu nawet się wkręciłem

Obejrzałem 3-4 odcinki i chyba odpuściłem, bo stwierdziłem, że jednak trochę szkoda mojego czasu. Inna sprawa, że spodziewałem się serialu fabularnego a nie dokumentu ;) 

Odnośnik do komentarza
  Podobno daliście pieniądze!

 

Panie, The Toffees są tak atrakcyjnym miejscem pracy, że Yerry Mina przebiera nogami marząc o transferze do OL a nie o skoku na kasę w Evertonie - to coś znaczy. No i niestety chyba zaprzepaści szansę powrotu legendarnego duetu Tom&Jerry a raczej Tom&Yerry.

 

 

Ale już nie narzekam, bo przyjdzie lad i wyda się że ze mnie tylko podróbka kibica

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja w tego Bernarda uwierzę dopiero jak zobaczę go w koszulce Evertonu. Mina tez już miał być wczoraj potwierdzony, a dzisiaj cisza w eterze. Everton nie takie sprawy potrafił spierdolić.

 

@jmk - Stał Gorzów parę lat temu sporo biegała po mieście za Stilonem. Mieszkałem kiedyś drzwi w drzwi z jednym gościem z ich ekipy sportowej :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...