Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ajerkoniak napisał:

Oj tam, nie psuje ogólnego obrazu ;)

 

Mi trochę jednak psuje. Precyzując: moment przemówienia Lucylli i to co dalej. Cholera, tak jak lubię patos, to tu już nim zwymiotowałem (już nie wspomnę o narastającym łotdefaku wynikającym z tego, że przecież Lucylla oryginalna została przez Kommodusa zamordowana, a po Kommodusie nie przywracano żadnej republiki tylko radośnie wystawiono urząd cesarski na licytację, w „pierwowzorze” Gladiatora (czyli „Upadku Cesarstwa Rzymskiego”) jest nawet fajna scena to obrazująca; dla mnie zachowanie akurat tu zgodności historycznej byłoby właśnie narracyjnie zarąbiste).

Odnośnik do komentarza

Jak mnie denerwuje Netflix z ich poszatkowaną biblioteką. Ostatnio odkryłem, że mają w bazie Major League II i nawet jakąś część III, o której nie słyszałem. Ale oczywko nie ma pierwszej, najlepszej :( To samo z Marvelami. Część jest, części nie ma, zgaduj zgadula co się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, me_who said:

Jak mnie denerwuje Netflix z ich poszatkowaną biblioteką. Ostatnio odkryłem, że mają w bazie Major League II i nawet jakąś część III, o której nie słyszałem. Ale oczywko nie ma pierwszej, najlepszej :( To samo z Marvelami. Część jest, części nie ma, zgaduj zgadula co się znajdzie.

 

Tja, jedna z bardziej denerwujących przywar Netflixa, obok słabego kontentu na Polskę..

 

Rewelacje ze zjazdowego :ke:

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam czytać lokalne newsy

Cytat

 

W lasach można spotkać nie tylko cuda przyrody, ale i rzeczy, które odkrywają tajemnice ludzkiej natury. Leśnicy z Antonina spotkali w lesie mężczyznę przebranego za kobietę. Na głowie miał perukę, sukienkę, na nogach miał wysokie szpilki. Gdy leśnicy nawiązali z nim kontakt, ten im się odgrażał, próbował rozjechać, a później uciekł, rozbijając swój samochód (...) W końcu zrzucił z siebie damskie ubranie i całkiem goły biegał po lesie.

 

:D

  • Lubię! 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
Godzinę temu, Ingenting napisał:
2 godziny temu, MitnickMike napisał:
Mauro wpada dzisiaj emoji3.png

A ja wczoraj wróciłem :-P

Na Sielpii typowo?

 

Jak uprawiają sex jeże?

Ostrożnie

 

kurtyna :D

Odnośnik do komentarza

Kiedyś z Sielpii pojechałem o godzinie 17.30 do Końskich na komisariat sprawdzić czy mogę prowadzić (imprezę zamknąłem o 5 rano). Zaparkowałem dwie przecznice za komisariatem i idę na piechtę, dmucham a tu czerwona lampka :roll: No to obiadek zjadłem w jakiejś restauracji hotelowej i o 18.30 już była na pomarańczowo, to o 19 ruszyłem w trasę. Dojechałem do domu, a tutaj impreza i znajomy rodziny do mnie, że nikt nie chce z nim wódki pić :kekeke: Wytrzeźwiałem tego dnia dokładnie na 2 godziny, żeby dojechać z punktu A do punktu B i dalej pić.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...