Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, klinsmann napisał:

ile taki cydr?

No właśnie zależy gdzie. Czytając komentarze pod tematem na pepperze podobno w biedrze był po 7 zeta za 0,7. Ja dzisiaj w Kauflandzie widziałem zwykły litrowy za 9 i niefiltrowany 0,33 za 5 zł. Natomiast obok była jeszcze jakaś promocja na zwykły 0,33 za 3 coś, ale wszystko wyczyszczone.

 

Jak ktoś i tak kupuje cydr tak jak ja to super opcja.

Odnośnik do komentarza

Swoja droga za miesiac smigam do Stavanger na 10lecie matury i jest pomysl zeby w piatek sie wbic na te gore (preikestolen), ale chyba mi sie nie chce tam wpieprzac po raz nasty w zyciu i wolalbym posiedziec gdzies na trawce i pic browary caly dzien, bo w koncu o czym innym czlowiek moze marzyc w zyciu ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, krzysfiol napisał:

Ciekawe czy najbardziej znany forumowicz z Podlasia był dziś na meczu :-k

był gniazdowym w sektorze Dudelange :D

5 godzin temu, kuab napisał:

Zeby zbierac pancze nawet od Keitha to trzeba juz konkretnie przeskrobac :keke:

Kubuś spokojnie, przez kilkuletnia znajomość nie poruszalem pewnych spraw, a się i tobie należał jakis "pancz"

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

obejrzalem dwa dni temu ostatnich avengersow i do tej pory nie moge sie otrzasnac. byla to jedna z najgorszych rzeczy jakie widzialem w zyciu, prawdziwa obrzydliwosc na tylu plaszczyznach, ze nawet nie wiem jak to okreslic.

 

jak ktos jeszcze nie ogladal to niech sie trzyma z daleka

 

ps wiem ze hating popular things doesnt make you awesome, ale taka prawda. okropny film

Odnośnik do komentarza
Swoja droga za miesiac smigam do Stavanger na 10lecie matury i jest pomysl zeby w piatek sie wbic na te gore (preikestolen), ale chyba mi sie nie chce tam wpieprzac po raz nasty w zyciu i wolalbym posiedziec gdzies na trawce i pic browary caly dzien, bo w koncu o czym innym czlowiek moze marzyc w zyciu
Tez mam w planach odległych!

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Tymczasem pozdrawiam z Tromso. Sylwester wyhaczylem chyba zajebisty, ale to dogram jak wrócę hehe

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...