Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

BMI ponizej 25 > auto z klima.

 

@Reaper - mi piwa z Mikellera (a pilem ich ok. 5) nie bardzo podeszly, byly bardzo "trudne do picia" nawet jak to bylo cos lekkiego czy kwasnego. Zreszta podobnie mam z To Ol, innym znanym dunskim browarem. No ale tak czy inaczej zazdro, zdaj relacje :)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Najgorzej, że przez Vamiego się połasiłem na tę subskrypcję ichnią i wydałem 2x tyle ile kosztuje brytyjska subskrypcja jakiegoś Beer52 czy coś :kekeke: Beer52 też zamówiłem, ale pierwszy miesiąc za darmo. A w Mikkeller kod od Vamiego nie działał na tę subskrypcję, a teraz mnie newsletterem atakują, że 50% off mogę komuś przekazać :roll: Gdzie było moje 50% off, gdy zamawiałem :( 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Światła też was obowiązują!

O jak mnie to wkurwia, jak pedalarze przejeżdzają na czerwonym (a widzę to nagminnie). Przecież to jest jakaś patologia, skąd na to przyzwolenie?

 

Jak widzę takich cwaniaków, to z reguły robię dojazd na ich wysokość i uruchamiam spryskiwacze xd

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego, że przez ruchy miejskie rowerzyści zyskali fałszywą pewność siebie i że są świętymi krowami. W każdym przypadku wypadku z udziałem rowerzysty legiony motofobów idą komentować w internecie, jakie to samochody są złe i że należy ograniczać ruch samochodowy. A tymczasem lwia częśc pedalarzy jeździ jak debile i sama powoduje wypadki, a potem jest płacz. Sam byłem świadkiem kilku (na szczęście) niegroźnych kolizji tego typu - zawsze wg tego samego schematu - rowerzysta wyjeżdżający z podporządkowanej, który nie patrzy czy coś jedzie i odbijający się od samochodu. Ewentualnie śmigający przez przejazd rowerowy przez ulicę osiedlową bez patrzenia. A teraz te same ruchy kretynów promują, aby piesi nie czuli się w obowiązku zachowania nadzwyczajnej ostrożności przechodząc przez ulicę, a normalną zasadę patrzenia w lewo, w prawo i znów w lewo - i dopiero krok przez jezdnię - traktują jak... zrzucanie odpowiedzialności na ofiarę (!), posługując się tą samą retoryką, co w przypadku gwałtu i kobiet noszących minispódniczki. Krew na rękach ludzi mają ci idioci. Na szczęście ludzie się budzą i niedługo ich spacyfikują. Górczewską w Warszawie obronilli. Polak za dużo ma doświadczeń z komuchami, żeby im dać folgować. Tu nie Francja- tu się do komunistów strzela.

Odnośnik do komentarza

Dlatego prosta zasada: tablice rejestracyjne dla rowerów + obowiązkowe OC. Albo wypierdalać z jezdni. Oczywiście lepiej, jakby samochody nie musiały mieć jednego i drugiego, ale skoro muszą, to niech mają wszyscy. Precz z przywilejami dla pedalarzy.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Zgoda, rowerzyści jeżdżą jak debile, szczególnie ci, którzy nie mają prawa jazdy, albo neofici.

 

Ale ja na co dzień, jeżdżąc ostrożnie i z głową spotykam się np z wyprzedzaniem w miejscach niebezpiecznych (na zakrętach - zawsze, nawet jak z naprzeciwka jedzie ciężarówka), albo z nieustępowaniem pierwszeństwa.

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...