Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Brudinho napisał:

Wyborcza to tak skurwiała strona, że brak mi sił. 1 lipca o 1:10 wyświetliło mi, że wykorzystałem limit darmowych artykułów na ten miesiąc :rotfl: Było to moje pierwsze wejście tego "dnia" do neta.

Miesiąc to okres 30 dni w ich przypadku IMHO.

Ja od kilku miesięcy kupuję dostęp, chyba 50 zł za pół roku czy tam kwartał to nie jest tragiczny wydatek, a często są artykuły, które mnie interesują, szczególnie z DF.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

Temat nowej roboty przyklepany. Wygląda na to, że strzeliłem zawodowego, lewackiego hat-tricka – TVN, gołe baby, a teraz Agora xD

Ale mam nadzieję, że będziesz nadal dostawał gierki do recenzji????????

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Reaper napisał:

Miesiąc to okres 30 dni w ich przypadku IMHO.

Ja od kilku miesięcy kupuję dostęp, chyba 50 zł za pół roku czy tam kwartał to nie jest tragiczny wydatek, a często są artykuły, które mnie interesują, szczególnie z DF.

 

Ale wyraźnie napisane było "W tym miesiącu", nie mam kalendarza wyborczej. Ba czytam wyborczą od wielkiego dzwonu, więc zdziwienie tym większe.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Misiek napisał:

Też mnie wkurwia to, że trzeba za dostęp płacić na wyborczej... jeszcze pewnie reklamy i tak wpierdalają... dobrze, że next.gazeta.pl jeszcze to nie objęło i tam mogę sobie w spokoju poczytać :)

Ale przecież wyborcza płatna to jest to co masz w gazecie papierowej mniej więcej. Na papierową się nie wkurwiasz, że nie możesz sobie zabrać z kiosku za darmoszke :)  

Gazeta.pl to nie jest wyborcza.pl ;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Dudek napisał:

Ale mam nadzieję, że będziesz nadal dostawał gierki do recenzji????????

Mam nadzieję, że więcej niż do tej pory!

 

Cytat

Mogę Ci już podsyłać cv co by wskoczyć na Twoje miejsce?

Pewnie, mój następca jest wciąż poszukiwany

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...