Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, me_who napisał:

Ale przecież wyborcza płatna to jest to co masz w gazecie papierowej mniej więcej. Na papierową się nie wkurwiasz, że nie możesz sobie zabrać z kiosku za darmoszke :)  

Gazeta.pl to nie jest wyborcza.pl ;)

No nie jest to samo do końca, więcej treści wpada na stronę, ale wiesz, więcej jest reklam niż w wydaniu papierowych, a tu jeszcze hajsy :) pytanie jak sie ma ilosc wyswietleń do ilosci sprzedanych egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, verlee napisał:

W ogóle jeśli ktoś tutaj z programistycznego światka kogoś zna, to rekrutuję programistę Ruby: https://ada.place/pl/post/ruby-engineer/ 

Tylko gruby pisze w Ruby!

44 minuty temu, Misiek napisał:

No nie jest to samo do końca, więcej treści wpada na stronę, ale wiesz, więcej jest reklam niż w wydaniu papierowych, a tu jeszcze hajsy :) pytanie jak sie ma ilosc wyswietleń do ilosci sprzedanych egzemplarzy.

Ale co Cię to obchodzi? :D Rozwydrzone jak dziadowskie bicze, że jak ktoś poświęca godziny na napisanie artykułu, to Ci panicze oczekują go za darmo, bo na kiblu im się nudzi :roll: 

31 minut temu, schizzm napisał:

@Hajddałbyś radę mi na PW podesłać wszelkie szczegóły, jakie możesz? :)

Liczysz na pracę zdalną, czy na sprowadzenie się do Warszawy? ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Ale co Cię to obchodzi? :D Rozwydrzone jak dziadowskie bicze, że jak ktoś poświęca godziny na napisanie artykułu, to Ci panicze oczekują go za darmo, bo na kiblu im się nudzi :roll: 

no i dlatego czytam onet czy interię zamiast gazety :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

i dlatego też musisz męczyć się z takim poziomem "dziennikarstwa" ;) 

No akurat dziennikarstwo na gazecie też dupy nie urywa... pomijam stronniczość, ale przykład ze sportu.

Jest sobie pan redaktor, który jeszcze niedawno pisał, że nowy Widzew znowu zaczyna wydawać ponad stan, że chuje generalnie, a teraz z kolei twierdzi, że znowu chuje, bo pieniądze w skarpecie trzymają i nie chcą wydawać na wzmocnienia zawodników

Odnośnik do komentarza

@Reapernie wiem, jestem otwarty na wszystko i monitoruje rynek. Tzn nie jest mi źle, ale chcę posprawdzac co się w świecie dzieje, i jak coś mi się podoba, to sprawdzam głębiej :)

 

@Hajddzięki, odpiszę wieczorem, najpóźniej jutro :)

 

Mój kolega, z którym pracowałem tu w Hiszpanii, był naczelnym technologii w next gazeta pl. Popracowal dwa lata i poszedł gdzie indziej, ale był raczej zadowolony, także finansowo. Chyba zmeczyl się tech-gadzetowym dziennikarstwem. Z drugiej strony mi się średnio podobał model, który wypracowali, i z czasem przestałem tam zaglądac. ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Misiek napisał:

Jest sobie pan redaktor, który jeszcze niedawno pisał, że nowy Widzew znowu zaczyna wydawać ponad stan, że chuje generalnie, a teraz z kolei twierdzi, że znowu chuje, bo pieniądze w skarpecie trzymają i nie chcą wydawać na wzmocnienia zawodników

Rozumiem, że jeżeli raz dziennikarz napisał o klubie X, że wydaje ponad stan, to nie może już nigdy napisać o tym klubie, że nie wydaje? Zmiana okoliczności tez nie wchodzi w grę? ;)

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

No akurat dziennikarstwo na gazecie też dupy nie urywa... pomijam stronniczość, ale przykład ze sportu.

Jest sobie pan redaktor, który jeszcze niedawno pisał, że nowy Widzew znowu zaczyna wydawać ponad stan, że chuje generalnie, a teraz z kolei twierdzi, że znowu chuje, bo pieniądze w skarpecie trzymają i nie chcą wydawać na wzmocnienia zawodników

A mi chodzi o jakość językową przede wszystkim, podejmowane tematy i rzetelność dziennikarską. Nie wiem czy @Hajd ma może jakieś bardziej insajderskie opinie o tych portalach, ale jak dla mnie to są gównoserwisy informacyjne, gdzie na wyborcza.pl są naprawdę porządne reportaże. A jednocześnie jeśli masz prawdziwych dziennikarzy tworzących takie artykuły, to poziom tych mniejszych "newsów" też powinien być podobny, i moim zdaniem jest. Ale to jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Reaper napisał:

A mi chodzi o jakość językową przede wszystkim, podejmowane tematy i rzetelność dziennikarską.

Może w tematach innych niż polityczne, bo tu zdecydowanie jej brak.

Mnie z całej zawartości gazeta.pl podoba się tylko sport.pl i next.gazeta.pl reszta jest imo słaba, a przynajmniej nie warta dopłaty.

Godzinę temu, Gacek napisał:

Rozumiem, że jeżeli raz dziennikarz napisał o klubie X, że wydaje ponad stan, to nie może już nigdy napisać o tym klubie, że nie wydaje? Zmiana okoliczności tez nie wchodzi w grę? ;)

Wchodzi, ale imo zbyt krótki czas minął między jednym, a drugim artykułem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...