Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wygląda. Siła, szybkość  - tak., ale żeby podać celnie,  rozejrzeć się, przyjąć piłkę to już niekoniecznie. Ale masz rację, u nas będzie z niego "solidny ligowiec".  Wspomnicie moje słowa. W FM-ie miałby opis, że Zapowiada się na drugiego Macieja Korzyma  :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Mauro napisał:

Tak to wygląda. Siła, szybkość  - tak., ale żeby podać celnie,  rozejrzeć się, przyjąć piłkę to już niekoniecznie. Ale masz rację, u nas będzie z niego "solidny ligowiec".  Wspomnicie moje słowa. W FM-ie miałby opis, że Zapowiada się na drugiego Macieja Korzyma  :D

 

Przecież w FM to kosmita

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mauro napisał:

Korona Kielce, Piast Gliwice, Chrobry Głogów - to będą jego kluby.

 

20 lat, czyli już w piłkę grać się nie nauczy ;)

 

Lewandowski podobno nie umiał dobrze wchodzic po schodach. Koleś ma 20 lat, mnóstwo szczęścia, jest szybki i silny. A Ty go krytykujesz jakbys w życiu nie widział jak gra Sterling ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Mauro napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=Ft8olwApdyg Tu też to widać. Siła i szybkość. Druga bramka na tym filmiku to zajebiście pokazuje. Przeewrócił ze trzech obronców w biegu, po czym niecelniepodał do kolegi, ale obronca niefortunnie zablokował to podanie i wpadł samobój. 

 

"Rasing star" w tytule filmiku to od Rasiaka? :-k

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kuab napisał:

No ale Lewandowski tez byl chuchrem strasznym po przyjsciu do Borusii, gdyby bylo odwrotnie tzn. ten kolo mialby technike, a nie sile, to pochodzilby na silownie i bylby pan pilkarz, odwrotnie duzo trudniej bedzie to nadrobic.

Dokładnie. Zastanawiam się co on może poprawić? Szybszy dużo nie będzie, silny jest już teraz, może ciut wyżej będzie skakał, lepiej się przepchnie w polu karnym przy wyskoku, jakoś taktycznie się podciągnie. I tyle. Nie wiem, czy to wystarczy na przeskoczenie poziomu ekstraklasy.

 

@lad Ale Małecki za Smudy był w gazie,  strzelal bramki w eliminacjach LM, sam go chciałem wtedy w kadrze. No i umiał zwód na zamach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...