Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, kuab napisał:

Znowu pudlo. Mam juz pare ofert, zastanawiam sie ktora wybrac.

 

No i bez jaj, ta nagonka na polska kadre o brak walki to jakas masowa histeria i zenua z waszej strony a nie mojej, chyba tylko Gacek i zonk nie dali sie temu amokowi. A dzisiaj troche potrollowalem. Wielkie mi mecyje.

 

@tio - jechales 130 kmh w deszczu?

Ej, a jakbyś wyszedł do ringu z Tysonem (nie teraz, tylko za jego najlepszych czasów) i zostałbyś poskładany jednym ciosem to oznaczałoby, że możesz stawiać się na równi z Tuckerem, Biggsem i Holmesem bo końcowy rezultat tych walk był identyczny?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

No, to dalej jest niekoniecznie bo w innym aucie, na innej drodze, w różnie padającym deszczu mogło być inaczej :) Ale sprowadź se do skrajności moją wypowiedź, sponio

Ja pisze tylko o statystykach, moze rzeczywiscie w tym przypadku bylo inaczej, ale na zdrowy rozsadek 130 kmh w deszczu na autostradzie to duzo. No ale moze tio jest zajebistym kierowca i sobie spoko z tym radzi, oby ;) 

Odnośnik do komentarza

Jechałem spokojnie, to raczej inni mnie wyprzedzali gdy nagle chyba jednym kołem złapałem kałużę. Obróciło mnie na jedną barierę, przeleciałem przez drogę (zdążyłem pomyśleć że zaraz pewnie konkretnie się połamię) walnąłem w drugą barierę i potem już tyłem po trawie wytraciłem prędkość. I oczywiście po fakcie stwierdzam że jechałem za szybko. Zresztą dostałem 100 zł mandatu za niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, tio napisał:

Jechałem spokojnie, to raczej inni mnie wyprzedzali gdy nagle chyba jednym kołem złapałem kałużę. Obróciło mnie na jedną barierę, przeleciałem przez drogę (zdążyłem pomyśleć że zaraz pewnie konkretnie się połamię) walnąłem w drugą barierę i potem już tyłem po trawie wytraciłem prędkość. I oczywiście po fakcie stwierdzam że jechałem za szybko. Zresztą dostałem 100 zł mandatu za niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. 

kurde no NIE brzmi to tak, jakbyś balansował na krawędzi i zapierdalał :/ 

 

ale to tylko upewnia mnie, że jednak warunki atmosferyczne potrafią zrobić dobry rozpiździaj na trasie :/

Odnośnik do komentarza

nie no, przy dobrej pogodzie na autostradzie ustawiam sobie tempomat na 150 (co realnie daje jakies 142-144) km/h i sobie spokojnie cisne

ale to pod warunkiem, ze nie jade a4 albo jade nia w godzinach poznowieczornych / wczesnoporannych - w kazdych innych okolicznosciach moge sobie co najwyzej ustawic tempomat na 90km/h :roll: wszyscy kochamy a4 i wszyscy kochamy wyprzedzajace sie TIRy, ignorujace tym samym zakaz wyprzedzania dla ciezarowek...

Odnośnik do komentarza

RODO srodo...

6 minut temu, stefan1984 napisał:

Tio, zdrowie najważniejsze, resztę sobie kupisz :)

Nie rozumiem o co chodzi z Kuabem, przedstawił swoje racje, inny pogląd niż większości, przy tym sensownie to uzasadnił. Mnie przekonuje.

 

No nie bo wszystko sprowadza do statystyki. A matematyka to kurwa  ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...