Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jmk napisał:

Ale wiesz, że w sumie to nic tam się nie działo? Podobnie było w Hamburgu jak HSV spadalo. Zadymy żadnej tu nie było ;)

Wyłamane ogrodzenie i rzucane race to nic? Chuj mnie obchodzi, że w Hamburgu było podobnie. Kurwa zawsze jak u nas się robi gnój to zaraz szukasz innego miasta, gdzie też robią gnój...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Hidalgoo napisał:

Tak sobie obejrzałem jakieś scenki z tej wczorajszej zadymy w Pyrlandii. I wniosek mam jeden: albo wyeliminować bydło ze stadionów (tylko nie wiem jak), albo przed każdą trybuną kumatych na każdym meczu ustawiać armatkę wodną. I w przypadku jakiegokolwiek bydła odpalać. :-k

Ja bym jebał kulami z paintballa aby każdego potem przy wyjściu wyłapywać

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, jmk napisał:

Ale wiesz, że w sumie to nic tam się nie działo? Podobnie było w Hamburgu jak HSV spadalo. Zadymy żadnej tu nie było ;)

 

No, tylko nie dało się oglądać meczu (ale pewnie nie po to mecz jest), a race wypadły piłkarzom z kieszeń, zaś ogrodzenie jebło ze starości.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z jakiegoś powodu zrobili to w tej minucie meczu. To nie była chec konfrontacji z innymi kibicami tylko wyraz frustracji co się dzieje z ich klubem. Czy słusznie czy nie to nie była zadyma kiboli. Oni żyją tym klubem i widocznie doszli do wniosku, że w ten sposób w najbardziej dobitny sposób pokażą swój sprzeciw. Podobnie jak w Hamburgu. A podaje przykład, bo od razu pojawia się przykłady, że to tylko u nas 'kibole rządzą klubami'. Ostatnio Borek mówił o zabezpieczeniu meczu, że był na tyłu finałach w Europie i nie do pomyślenia sceny jak na pucharze Polski a tu jeb finał LE i race na murawie xd.

  • Nie lubię! 6
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Z jakiegoś powodu zrobili to w tej minucie meczu. To nie była chec konfrontacji z innymi kibicami tylko wyraz frustracji co się dzieje z ich klubem. Czy słusznie czy nie to nie była zadyma kiboli. Oni żyją tym klubem i widocznie doszli do wniosku, że w ten sposób w najbardziej dobitny sposób pokażą swój sprzeciw. Podobnie jak w Hamburgu. A podaje przykład, bo od razu pojawia się przykłady, że to tylko u nas 'kibole rządzą klubami'. Ostatnio Borek mówił o zabezpieczeniu meczu, że był na tyłu finałach w Europie i nie do pomyślenia sceny jak na pucharze Polski a tu jeb finał LE i race na murawie xd.

czy w takim razie śpiewanie "Zawsze i wszędzie policja jebana będzie" było najbardziej dobitnym sposobem pokazania swojego sprzeciwu wobec tego co się dzieje z polskimi służbami? :iksde:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zajebiście mnie frustruje, że lidl się zamyka godzinę za wcześnie. Nie chcę się konfrontować ze sklepem, ale frustruje mnie co się dzieje z nim. Nie zrobię zadymy, rzucę jedynie racą jak inni będą robić zakupy, nadymię trochę i wyrwę drzwi.

 

Sorry, ale nie rozumiem czy Twój post ma cokolwiek tłumaczyć czy jest żartem czy co, ale jest bezsensu, więc odpowiadam w podobnym tonie.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w stanie zrozumieć, że kibice chcą mieć jakiś głos  w sprawach klubu, ale no chyba nie tędy droga xD Jeśli nie podoba im się jak klub jest zarządzany, to niech dadzą temu wyraz tak, aby nie cierpiały osoby trzecie, albo niech głosują swoimi pieniędzmi (nie kupują biletów)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...