Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to za tydzień idę na marsz równości, moja firma sponsoruje koszulki z logiem w tęczowych kolorach ;) Idę z synem, ciekawe czy uda się dla niego załatwić taką małą koszulkę. Wrzucę fotę na fejsa, zobaczymy czy jacyś znajomi złapią ból dupy :kekeke: 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Teraz lepiej wygląda czarna skórka? Uporałem się z tym, że czcionka się zlewała z tłem w pewnych miejscach. Niestety, poradnik jaki znalazłem w necie doprowadził do dewastacji tej skórki, jednak postarałem się przywrócić ją do porządku. Jak macie jakieś uwagi kolorystyczne, to śmiało, bo wszystko można zmienić :)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Powiem tyle - kanadyjskie gory sa absolutnie przecudne, klimaty rodem z Twin Peaks tylko IRL. Piekne, majestatyczne i surowe. W ciagu godziny na drodze/w lesie widzialem kojota, kozice gorskie i jelenie. Brakuje jeszcze tylko niedzwiedzia :D

 

I sprobowalem troche naprawde dobrego kanadyjskiego wina, to bylo zaskakujace.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Brudinho napisał:

@Fenomen jesteś na weekendy we Wrocławiu? 

nie, w piatki prosto po pracy znikam na wies, a do wrocka zwykle wracam w niedziele ok 17-18

aczkolwiek w ta niedziele chce przyjechac wczesniej, bo jest festiwal piwa, tylko ze to sie jeszcze musze z Vamim dogadac, do ktorej godziny on bedzie na stoisku

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

A w ogóle to za tydzień idę na marsz równości, moja firma sponsoruje koszulki z logiem w tęczowych kolorach ;) Idę z synem, ciekawe czy uda się dla niego załatwić taką małą koszulkę. Wrzucę fotę na fejsa, zobaczymy czy jacyś znajomi złapią ból dupy :kekeke: 

9cc.gif

 

Bry

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Reaper napisał:

A w ogóle to za tydzień idę na marsz równości, moja firma sponsoruje koszulki z logiem w tęczowych kolorach ;) Idę z synem, ciekawe czy uda się dla niego załatwić taką małą koszulkę. Wrzucę fotę na fejsa, zobaczymy czy jacyś znajomi złapią ból dupy :kekeke: 

 

Czekam na to <3

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Reaper napisał:

A w ogóle to za tydzień idę na marsz równości, moja firma sponsoruje koszulki z logiem w tęczowych kolorach ;) Idę z synem, ciekawe czy uda się dla niego załatwić taką małą koszulkę. Wrzucę fotę na fejsa, zobaczymy czy jacyś znajomi złapią ból dupy :kekeke: 

obecność obowiązkowa, czy nie obowiązkowa, ale jest to dobrze postrzegane? :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jebane spółdzielnie w jebanych blokach. Wczoraj od 7 rano zacżeli rozkładać rusztowania w moim pionie. Zlazłem zapytać o co cho, stwierdzili, ze remontują balkon na samej gorze, bo costam. No to luz. A dzisiaj wbijają do mnie i twierdzą, ze jednak bedą robić balkony w całym pionie. I rozjebali mi bluszcz, który mnie odgradza od wścibskiej sąsiadki, a co gorsza zdemontowali siatkę, która była po to, żeby koty w czasie jakiejś swojej inby nie wyskoczyły na zewnątrz. Siatki oczywiście już sie nie da ponownie zamontować. A najgorsze, ze te czerwie z jebanej spółdzielni nie uznali za stosowne poinformować kogokolwiek, ze będzie remont. Bo kurwa po co, oni so krule i włodarze.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, me_who napisał:

Jebane spółdzielnie w jebanych blokach. Wczoraj od 7 rano zacżeli rozkładać rusztowania w moim pionie. Zlazłem zapytać o co cho, stwierdzili, ze remontują balkon na samej gorze, bo costam. No to luz. A dzisiaj wbijają do mnie i twierdzą, ze jednak bedą robić balkony w całym pionie. I rozjebali mi bluszcz, który mnie odgradza od wścibskiej sąsiadki, a co gorsza zdemontowali siatkę, która była po to, żeby koty w czasie jakiejś swojej inby nie wyskoczyły na zewnątrz. Siatki oczywiście już sie nie da ponownie zamontować. A najgorsze, ze te czerwie z jebanej spółdzielni nie uznali za stosowne poinformować kogokolwiek, ze będzie remont. Bo kurwa po co, oni so krule i włodarze.

A pozwolenie na siatke było od miłościwie panującej spółdzielni? ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...