Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reaper napisał:

Pact to taka poważniejsza już półka, oni chyba w lidze polskiej grają na poziomie z Kinguinem, AGO itp?

 

ale to jest pact staff, czyli ludzie pracujacy w organizacji, nie gracze :) to jest turniej amatorski, zawodowi gracze (z ostatnich bodajze 3 lat) nie moga brac udzialu w rozgrywkach

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@ScorpioNo tak, ale na koniec brakowało mi "czegoś". Bo w sumie to

- No tate ci umar, ale nie wiadomo dlaczego chce, żebym się tobo zajął. Obejrzyjmy retrospekcje, jak się razem bawiliśmy dawniej



- Wujku to super, naprawimy łódź i będzie super

- No ale ja tu nie mogę zostać, gdyż wiesz....Obejrzyjmy retrospekcje. Zapraszam do Bostonu.

- No do twojej podziemnej klitki, super partia kurwo. Ja tu podruchuje dwie dupy, gram w zespole, gram w kosza i hokeja, a do tego jestem mocno into łódź.

- Kurrrr, to skucha. Spróbuję cię komuś podrzucić, żebyśmy obaj nie musieli się rozstawać z dotychczasowym trybem życia. Bo przecież nie będziemy się poświęcać dla jakiś zachcianek umarlaka xD

- No i?

- Wujek cie przygarnie, podpisałem kwity. Także w sumie obaj mieliśmy wyjebane na testament twojego ojca, bo on nie żyje i co nam będzie mówił co mamy robić. Btw, mam też nowe mieszkanie w Bostonie, z dodatkowym pokojem, ale zadzwoń wcześniej, żebym był w domu.

KONIEC

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Reaper napisał:

Pact to taka poważniejsza już półka, oni chyba w lidze polskiej grają na poziomie z Kinguinem, AGO itp?

Tak, ale pamiętaj, że to turniej biznesowy, więc w Pact Staff gra po prostu administracja i ludzie skupieni dookoła tej drużyny. :) 

 

Edit. BartuS szybszy ;) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

Co do mojego biegania i 10 w godzinę, wczoraj pocisnąłem 5 w 30:30 więc 10 w 60 niedługo pęknie.

 

Dzień dobry

Propsy, aczkolwiek naprawde uwazam, ze lepszym dla amatorskiego biegania podejsciem jest nie zwiekszanie dystansu, a predkosci. Czyli jak biegasz 15-20 spokojnie, to sprobuj sie wycwiczyc tak, zeby biegac tyle samo, ale krocej. :)

 

Ja ostatnio tez do pracy rowerem - po przeprowadzce niecale 5 km zamiast 15 (za blisko pracy, cholera), ale tempem spacerowym 15 km/h, bez przebierania i prysznica, dostojnym holenderskim rupieciem. Co zabawne, zabrali mojej dziewczynie miejsce parkingowe (z ktorego korzystalem) na rzecz laski, ktora awansowala, a po miesiacu zdecydowala, ze odchodzi...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SZk napisał:

Propsy, aczkolwiek naprawde uwazam, ze lepszym dla amatorskiego biegania podejsciem jest nie zwiekszanie dystansu, a predkosci. Czyli jak biegasz 15-20 spokojnie, to sprobuj sie wycwiczyc tak, zeby biegac tyle samo, ale krocej. :)

 

Ja ostatnio tez do pracy rowerem - po przeprowadzce niecale 5 km zamiast 15 (za blisko pracy, cholera), ale tempem spacerowym 15 km/h, bez przebierania i prysznica, dostojnym holenderskim rupieciem. Co zabawne, zabrali mojej dziewczynie miejsce parkingowe (z ktorego korzystalem) na rzecz laski, ktora awansowala, a po miesiacu zdecydowala, ze odchodzi...

 

Nie zwiększam dystansu. W dni siłkowe (czyli co trzy dni) biegam 5km, w pozostałe 10 a jeden dzień w tygodniu staram się rekraacyjnie przebiec jak najwięcej. A że ustaliłem sobie to 60 minut żeby mi 10 w nie weszło ;)  Czyli nie widzę czego się czepiasz :P

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Nie zwiększam dystansu. W dni siłkowe (czyli co trzy dni) biegam 5km, w pozostałe 10 a jeden dzień w tygodniu staram się rekraacyjnie przebiec jak najwięcej. A że ustaliłem sobie to 60 minut żeby mi 10 w nie weszło ;)  Czyli nie widzę czego się czepiasz :P 

Tylko tego, ze celujesz w maraton. ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Nie nudy, bardzo mi się podobało, ale od momentu jak spotyka się z byłą żoną do końca nabiera za dużego tempa, które w ogóle do tego filmu nie pasowało. Ponadto film ma tak przyziemne zakończenie, że jak wjechały napisy to w sumie cała opowieść nagle okazała się przyziemna i tak w sumie po chwili stwierdziłem, że zobaczyłem film o niczym szczególnym ;)

uważam zupełnie odwrotnie, zwłaszcza od tego momentu, o którym mówisz, bo on w zasadzie wiele wyjaśnia w kontekście głównego bohatera. Dla mnie jest to film bolesny, ale w motywujący sposób, bo sam w tamtym czasie zmagałem się ze stratą i nie chciałbym raczej skończyć jak Affleck

:/ , ale w sumie obecnie mam i tak podobnie, chociaż trochę jednak lepsze codzienne samopoczucie i znajduje więcej szczęśliwych momentów i udaje się unikać wiecznej beznadziei

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Hajd napisał:

Podobno jutro oficjalne odpinanie pasów, trzeba przyznać że pomyliłem się co do tego projektu, bo myślałem że dociągną przynajmniej do końca mundialu.

naprawdę??? ja słyszałem coś totalnie innego, w sensie że idą na pełnej dopiero

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Hajd napisał:

Podobno jutro oficjalne odpinanie pasów, trzeba przyznać że pomyliłem się co do tego projektu, bo myślałem że dociągną przynajmniej do końca mundialu.

https://twitter.com/LigezaMateusz/status/1003977659771219968

Oby to była tylko jakaś akcja promocyjna (zmiana nazwy?). Weszło.fm zupełnie mi nie odpowiada :/

 

Jeśli rzeczywiście się zwijają to trochę szkoda. Ale przy liczbie blędów jakie popełnili na starcie to się nie dziwię - dopiero od niedawna działający bank audycji na soundcloud z RSS, wcześniejsze odejście Gąsiorowskiego, uruchomienie stacji bez swoich największych gwiazd, brak apki lub/i linka do słuchania (w innych aplikacjach) dostępnego dla laika (ja sobie słuchałem przez VLC z https://remes.live-ext.e59-po.insyscd.net/zp09.stream/playlist.m3u8). Może chociaż się "sprzedadzą" jakiemuś portalowi typu onet, wp itp. i tam będą dalej działać.

 

Edit:

press.pl podaje za właścicielem, że kończą działalność :( https://www.press.pl/tresc/53498,zapinamypasy_pl-konczy-nadawanie

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...