Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, schizzm napisał:

Było, było, ale jestem w szoku, w ilu rzeczach, o których nie wiedzieliśmy, jesteśmy podobni do siebie. Od sportu przez jakieś inne upodobania do podejścia do życia, zadziwiające. Za rok przyjeżdżam do niego i idziemy na Rolanda Garrosa :D.

 

A co zabawne moja żona i jego przyszła żona (węgierka, a jak ładnie mówi po polsku to czapki z głów, chociaż się wstydzi mówić ;)) są tak do siebie podobne pod względem zachowania, że równie dobrze moglibyśmy się zamienić i nikt nie zauważyłby różnicy ;)

 

Ot - to był dobry wieczór :) 

 

Unikaj występów w filharmoniach. Szczególnie wokalnych.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, me_who napisał:

Na szczęście operacja przebiegła bardzo pomyślnie. Oby się wykaraskał.

widziałem komentarz, że około 40% ludzi, którym się przydarzy takie coś umiera, spośród tych, którzy przeżyją 66% cierpi później na dysfunkcje fizyczne i neurologiczne :/ 

 

"Ruptured brain aneurysms are fatal in about 40% of cases. Of those who survive, about 66% suffer some permanent neurological deficit. Approximately 15% of patients with aneurysmal subarachnoid hemorrhage (SAH) die before reaching the hospital."

 

w ogóle reakcje piłkarzy i klubów na świecie są sercoogrzewaczami, Mendy odpisujący jakiemuś randomowi 'fuck off' :keke:

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że nie odbędzie się to bez wpływu na organizm, ale znam sporo osób, które po wylewie dochodziło do prawie pełnej sprawności. 

 

No cóż, lata życia na pełnych obrotach i w stresie musiały odcisnąć swoje piętno.

Odnośnik do komentarza

Jak mi wczoraj Scorpio napisał, że SAF słabo, to aż nie mogłem uwierzyć. Dla mnie, dla osoby z pokolenia 40-latków, trudno było uwierzyć, że ten pan już nie jest trenerem. A co dopiero jakby miałoby go NAPRAWDĘ zabraknąć - nawet nie będąc kibicem United jest mi to ciężko sobie wyobrazić. To jest osoba, która w jakiś sposób ukształtowała moje spojrzenie na piłkę, na to kim powinien być "trener" w zespole. Mimo, że kibicuję całym sercem Barcelonie, to nie mam takiego sentymentu do śp. Cryuffa, jak do tego cholernego Szkota.

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hawkeye napisał:

w ogóle reakcje piłkarzy i klubów na świecie są sercoogrzewaczami, Mendy odpisujący jakiemuś randomowi 'fuck off' :keke:

 

Mendy, przez kontuzje, zagral tylko kilka spotkan w tym sezonie a jest jednym z najbardziej lubianych pilkarzy w City. Gosc jest nie do podrobienia :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj to przede wszystkim wojna w Championship o 13:30.

 

Ehhhh kurła, dałem Peugeotowi druga szanse (odłożyłem trochę hajsu żeby go ponaprawiać) ale akumulatora mi nie chce prostownik ładować. Pokazuje mi napięcie 4,1 i stoi jak ten przysłowiowy chuj. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim? Nie wiem czy aku zdechł czy prostownik mam jakiś badziewny.

Odnośnik do komentarza

Raczej Chelsea - Liverpool na Stamford Bridge, jeżeli Chelsea wygra to zespoły miejsc 5 4 3 mają odpowiednio 69 71 72 ale Liverpool (72) ma jeden mecz więcej rozegrany. Może się okazać, że jeżeli ktokolwiek z w/w potknie się w ostatniej kolejce to wypada poza LM.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Hawkeye napisał:

Raczej Chelsea - Liverpool na Stamford Bridge, jeżeli Chelsea wygra to zespoły miejsc 5 4 3 mają odpowiednio 69 71 72 ale Liverpool (72) ma jeden mecz więcej rozegrany. Może się okazać, że jeżeli ktokolwiek z w/w potknie się w ostatniej kolejce to wypada poza LM.

 

Ale LFC ma różnicę +43 a Chelsea +26, przecież to nie do przeskoczenia jest. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Feanor napisał:

 

Ale LFC ma różnicę +43 a Chelsea +26, przecież to nie do przeskoczenia jest. 

Ale Chelsea jeszcze 2 mecze ma do zagrania po tym dzisiejszym.

 

Chociaz Liverpool z Brighton na pewno wygra u siebie, wiec masz racje.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Jebać, Liverpool wejdzie do LM przez LM.

Mocno w to wierzę.

 

Znaczy nie wierzę, ale mam nadzieję :( 

 

Historia finałów Kloppa nie napawa optymizmem ^^

 

WON: 2012 DfB Pokal, Borussia Dortmund vs. Bayern Munich

LOST: 2013 Champions League, Borussia Dortmund vs. Bayern Munich

LOST: 2014 DfB Pokal, Borussia Dortmund vs. Bayern Munich

LOST: 2015 DFB Pokal, Borussia Dortmund vs. Wolfsburg

LOST: 2016 Capital One Cup, Liverpool vs. Manchester City

LOST: 2016 Europa League, Liverpool vs. Sevilla

 

Tymczasem Mourinho WWLWWWWWWWLWW :cool: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...