Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jmk napisał:

 

Super. Ja już mam zgłoszone wszystko, ale właśnie nie pomyślałem, że wcześniej ta prowizorka będzie potrzebna, muszę ogarnąć. Wniosek o pozwolenie złożyłem przed świętami, dzwoniłem tydzień temu to jeszcze pani nie zajrzała...

Jak masz jakiś tam znanych elektromagików to z prowizorką od razu do nich walić. Jak nie to musisz poczekać na warunki przyłącza. Bo nie będą wiedzieli co ma być dokładnie. Za prowizorkę policzyli sobie 1000 zł, ze słup, więc tanio. Inni chcieli 1600. 

Przy budowie cierpliwość Yody wymagana jest :P Dzwoń i nagabuj ją, choć jak pisałem już- tyle jest formalnie, a tu jeszcze tyle wolnego wypadło.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, z0nk napisał:

Nie wiem gdzie składałeś, ale w mej kochanej firmie wnioski o przyłączenie potrafią realizować w czasie od 2 dni do 2 miesięcy, więc radzę co tydzień monitować i nękać :D

 

Tzn. w sensie prąd? To w sierpniu składałem :P Tylko właśnie tam podpisałem o prąd do domu, a nie prowizorka na budowę, więc chyba muszę zgłosić się do nich.

 

21 minut temu, Makk napisał:

Jak masz jakiś tam znanych elektromagików to z prowizorką od razu do nich walić. Jak nie to musisz poczekać na warunki przyłącza. Bo nie będą wiedzieli co ma być dokładnie. Za prowizorkę policzyli sobie 1000 zł, ze słup, więc tanio. Inni chcieli 1600. 

Przy budowie cierpliwość Yody wymagana jest :P Dzwoń i nagabuj ją, choć jak pisałem już- tyle jest formalnie, a tu jeszcze tyle wolnego wypadło.

 

Mam warunki przyłącza, skrzynka jest na działce, ale chyba muszą tam puścić prąd? W piątek się przejdę do Enei.

 

 

Ja tyle czekam na pozwolenie na budowę ;) Teraz pani kazała zadzwonić po majówce.

 

A wodę też już macie podłączoną?

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Mam warunki przyłącza, skrzynka jest na działce, ale chyba muszą tam puścić prąd? W piątek się przejdę do Enei.

Kwestia więc montazu licznika i przyłączenia do sieci, może nie będzie tak źle. Iść za bardzo nie masz co, bo w biurach widzą niewiele, a w kolejce się nastoisz. Lepiej już dzwonić (do enea operator, nie enea sa), nie tracisz tyle czasu

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Ogólnie liczę, że w maju już będę miał to pozwolenie i zacznę załatwiać kredyt, ale już na budowie będę coś tam robił - ogrodzenie, koparka, geodeta itp. Może fundament się zacznie przed kredytem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

wodę też już macie podłączoną?

Nie. Woda jest w drodze wzdłuż drogi, ale na razie daliśmy se spokój, żeby budowlańcy nam rachunków nie nabili :P będziemy mieli studnię wykopaną, później i tak się przyda na podlewanie czy coś :) A pod koniec budowy zakręcimy się z podłączeniem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Kupiłeś TV bez konsultacji na forum? To tak się da? :D 

 

Bałem się za bardzo równania z ziemią :)

 

2 godziny temu, me_who napisał:

W OGÓLE NIE ZAZDROSZCZĘ!

 

1 godzinę temu, Scorpio napisał:

JA TEZ! Ty chuju...

 

;)

 

A żony powinniście! <3

 

Za chwilę wracam, dusza na ramieniu, to może być bardzo kosztowna kraksa :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem ogarniać myClub, póki co chciałem wygrać wyzwanie Ronaldinho, ale jestem za słaby -.- Najpierw grałem jakimiś no name i przechodziłem Milan (regular), ale PSG mnie lało (prof), później kupiłem sobie gwiazdy tzn. wylosowałem, bo ogarnąłem jak punkty się zdobywa no i mam spoko składzik na Cruyff w ataku, reszta 70/80 overall, ale... znowu w pizdę od PSG. Ogarnąłem, że team spirit mam na 7 -.- Bo trener był pizdą, podniosłem mu skille no i od razu ts na 70 coś. Przeszedłem PSG, ale z Barcą na top player 5:1 w pizdę :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...