Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działeczka grana, więc znów klimat z młodym na trawce, a psiak lata za piłką i co 5 minut wskakuje do basenu dla orzeźwienia :) Niestety, muszę teraz chwilę przysiąść do swoich chałtur, a później poważna robota - domowe kiełbasy do zrobienia :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dziś, z okazji półfinału LFC natchnęło mnie, bym sobie ruszył do sklepu kupować tv 4k. Przy okazji przekonałem małżonkę do zakupu ps4 pro, musiałem choinka sporo wydać punktów na Charyzmę 44 lata temu :lol:

  • Lubię! 4
  • Haha 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

@Makk jak tam budowa? Prąd na działce na czas budowy jak ogarnęliście?

Startujemy w przyszłym tygodniu. Geo wytyczył już pod zdjęcie humusu i bedzie wytyczał zabudowę. 

Prąd to zgłoszenie do Energii (czy jak tam to się nazywa), pozwolenie, ekipa elektryków zrobiła prowizorkę na budowę i zawieźli od razu do operatora papiery. Oni już podłączyli prąd i jest w skrzynce budowlanej.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

Dziś, z okazji półfinału LFC natchnęło mnie, bym sobie ruszył do sklepu kupować tv 4k. Przy okazji przekonałem małżonkę do zakupu ps4 pro, musiałem choinka sporo wydać punktów na Charyzmę 44 lata temu :lol:

Kupiłeś TV bez konsultacji na forum? To tak się da? :D 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Makk napisał:

Startujemy w przyszłym tygodniu. Geo wytyczył już pod zdjęcie humusu i bedzie wytyczał zabudowę. 

Prąd to zgłoszenie do Energii (czy jak tam to się nazywa), pozwolenie, ekipa elektryków zrobiła prowizorkę na budowę i zawieźli od razu do operatora papiery. Oni już podłączyli prąd i jest w skrzynce budowlanej.

 

Super. Ja już mam zgłoszone wszystko, ale właśnie nie pomyślałem, że wcześniej ta prowizorka będzie potrzebna, muszę ogarnąć. Wniosek o pozwolenie złożyłem przed świętami, dzwoniłem tydzień temu to jeszcze pani nie zajrzała...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

Dziś, z okazji półfinału LFC natchnęło mnie, bym sobie ruszył do sklepu kupować tv 4k. Przy okazji przekonałem małżonkę do zakupu ps4 pro, musiałem choinka sporo wydać punktów na Charyzmę 44 lata temu :lol:

W OGÓLE NIE ZAZDROSZCZĘ!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

 

Super. Ja już mam zgłoszone wszystko, ale właśnie nie pomyślałem, że wcześniej ta prowizorka będzie potrzebna, muszę ogarnąć. Wniosek o pozwolenie złożyłem przed świętami, dzwoniłem tydzień temu to jeszcze pani nie zajrzała...

Nie wiem gdzie składałeś, ale w mej kochanej firmie wnioski o przyłączenie potrafią realizować w czasie od 2 dni do 2 miesięcy, więc radzę co tydzień monitować i nękać :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...