Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Meler napisał:

Uła, jaki jestem edgy. Po chuj ta sprawa w ogóle była rozdmuchiwana?

 

Myślę, że choćby po to żeby pokazać hipokryzję Beaty Szydło ("Dajmy obywatelstwo polskie Alfiemu i sprowadźmy go do Polski, żeby mu tu pomóc" vs "Tym dzieciom (czyli syryjskim) należy pomagać na miejscu") oraz ignorancję Dudy ("Alfie modlimy się za ciebie i twój powrót do zdrowia").

  • Lubię! 5
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

 

Myślę, że choćby po to żeby pokazać hipokryzję Beaty Szydło ("Dajmy obywatelstwo polskie Alfiemu i sprowadźmy go do Polski, żeby mu tu pomóc" vs "Tym dzieciom (czyli syryjskim) należy pomagać na miejscu") oraz ignorancję Dudy ("Alfie modlimy się za ciebie i twój powrót do zdrowia").

Słabo się modlił. To przez niego.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hawkeye napisał:

gówniak umar, będzie żałoba narodowa? można by ją jakoś na 2 albo 4 maja wcisnąć :-k 

Ja wiem ze Ty zawsze musisz pisac w tym swoim zjebanym stylu i podtrzymywac swoja cool reputacje, ale od takiego pierdolenia robi mi sie niedobrze.

  • Lubię! 14
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Pewnie wiesz lepiej skoro czytasz te grażyny. Nie ma za co.

3 minuty temu, Meler napisał:

Kolega Hawkeye jest z internetów, o takie reakcje mu chodzi ;)

Polecam Twittera. Tam, takimi wypocinami mógłby sporo serduszek zebrać.

Odnośnik do komentarza

@Gacek ja nie mam takich negatywnych odczuć przy GoW :-k Poza denerwującymi zagadkami terenowymi (ale tego to ja nie lubię w każdej grze) i dość nieuczciwej walki (zawsze otoczony) to gra mi się całkiem przyjemnie. Na pewno nie zasypiam przy konsoli :D

No i wizualia, ojp jaka ta gra jest prześliczna, chyba pokonuje nawet Horizon.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...