Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kowalinho napisał:

Ja poczekam na pierwsze recenzje i może jakaś fajna cena się pojawi :-k

Na metacritic 90 prawie.

Chyba kupie trochę akcji 11bit. Na akcjach CDP kupionych przed W3 mam przebitkę 800%

Tu sie tak nie uda, bo cena akcji wysoka (265 zeta), aaale może choć kilkanaście procent. Po sukcesie This War... ich akcje wystrzeliły w kosmos, wiec jakiś precedens jest ;)  Ale tutaj już chyba za późno :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja poczekam aż będzie za paręnaście złotych =) tyle że w międzyczasie nie przejdę na piracie, jak z This War of Mine :keke: W sumie to chyba była ostatnia taka gra z chomika, w jaką grałem =) A tymczasem remis w ceesie, gdyby ping nie skoczył mi przez dwie rundy na jakieś 200, bo mały się ocknął i żona cosik włączyła, to nie zjebał bym dwóch rund i było by zwycięstwo =) Jedna akcja, gdzie krążymy z wrogiem koło siebie w sumie XD mocno =)

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, jmk napisał:

Ogólnie to szaliki moją pasją, ale koszulkami w dobrej cenie też nie gardzę i dziś wpadły do mnie dwie po 10 zł sztuka - Galata i Everton :D

 

Miałem podobną pasję (kolekcja nie była bardzo imponująca, aczkolwiek i tak niezła jak na kogoś kto niewiele świata zwiedzał, no i byłem jedyną osobą chyba, u której w pokoju wisiały razem szaliki Lecha, Legii i Wisły ^^), ale przerwałem parę lat temu, kiedy pilna potrzeba hajsu na operację ojca sprawiła, że wszstkie sprzedałem :sad: 

 

Może od wakacji w Japonii zacznę kolekcjonować egzotyczne. Jeżeli mi fundusze pozwolą chcę dorwać szaliczek Urawy Reds i FC Tokyo ;D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...