Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pulek napisał:

wróciłem z rowerowania

 

prawie 3 dyszki zrobione, obejrzany mecz UKS Ołtarzew - Zaborowianka Zaborów (A klasa, 2:1 dla gospodarzy), zjadłem pizzę w Ożarowie i teraz czas na FM+mecze w TV

 

lubię tak :)

A działka?

Odnośnik do komentarza

U mnie klasyka gatunku - jeśli jest piękny słoneczny dzień i połączy się to z pracą w ogródku, to gwarantowane poparzenie karku i twarzy :roll: 

 

Ale dzisiaj łopata i taczka ostro były grane, całkiem przyjemnie czasem tak popracować. Człowiek niesamowicie rozleniwiony tym siedzeniem przy kompie, miło było poczuć, że ciężka praca nie straszna. Później spotkanie u znajomych, ale niestety na grzecznie, dwa piwka bezalkoholowe. Dopiero teraz otworzyłem klasyczne piwerko i zaraz pewnie klasycznie CS-ik :-k 

Odnośnik do komentarza

Kurde pomóżcie. Me who?

 

Filmik gdzie Ronaldinho robi trik/podanie. Stoi na murawie i jedna noga rusza podeszwa pilke, obija pilka druga stopę, pilka idzie do gory a on pierwsza noga podaje te pilke :D

 

Nie wiem jak bardziej to wyjasnic. Nigdy wiecej na meczu nie widzialem tego zagrania. Na pewno z czasow Barcelony. Pomozecie? Szukam i szukam i nic...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Kurde pomóżcie. Me who?

 

Filmik gdzie Ronaldinho robi trik/podanie. Stoi na murawie i jedna noga rusza podeszwa pilke, obija pilka druga stopę, pilka idzie do gory a on pierwsza noga podaje te pilke :D

 

Nie wiem jak bardziej to wyjasnic. Nigdy wiecej na meczu nie widzialem tego zagrania. Na pewno z czasow Barcelony. Pomozecie? Szukam i szukam i nic...

Tutaj to chyba robi ale nie w meczu 

 

Odnośnik do komentarza

Trawa skoszona, specjalnie zacząłem w południe, żeby udaru na słońcu dostać  =) potem cees, w jednym meczu łatwo wygranym po 19 rundach bilans 4 kille 9 asyst 4 śmierci, ale nie ostatni w tabeli, bo pełno akcji z podłożeniem/rozbrojeniem bomby :keke:

Za to na Cache wyszło, drugie miejsce w tabeli pomiędzy jakimiś silverami 4 czy cuś =) zatem filmik z Czarnobyla

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...