Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, ajerkoniak said:

Ten dziadkowy Atlantic w sumie obecnie jest wart grosze, a odrestaurowanie go przekroczyło znacznie wartość, ale w sumie wyszła fajna rzecz. Ojciec kupił sobie z rok temu jakąś Omegę (chyba Seamaster?) i stwierdził, że przekaże wnukowi pierwszemu. Ja skoro mam po dziadku tego swojego to mogę przekazać w przyszłości swojemu wnukowi i wymiennie rodzina będzie miała dwa zegarki z historią :)

 

Ta, zegarki nie trzymają ceny, oprócz jakichś Patek Philippe, czy innych, które jako nówki kosztują ponad 100k€ :D  No ale wartość sentymentalna takiej rzeczy, przynajmniej dla mnie, bardzo mocno przekraczałaby cenę w złotówkach :) 

 

Te stare Omegi które widziałem kosztowały teraz między 1 a 4k PLN.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, ajerkoniak said:

Taka cena jeszcze nie jest zła, tylko właśnie jak tu być pewnym towaru :/

 

Odnośnie autentyczności to są fora specjalistyczne, można zapytać :)

 

A tego czy będzie zadbany to już nikt Ci nie powie, niestety. Trzeba się liczyć z kosztami serwisu, W przypadku mechaników, o ile dobrze pamiętam, zalecany jest przegląd co 2 czy tam 4 lata.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeden i ten sam zegarek od osiemnastki:P

 

Jak dostałem to nie nosiłem. Dojrzalem ;) z czasem i glupio mi teraz bez. Nawet na tyle ze juz jakies dwa miesiace jest popsuty a i tak go nosze ;) Boje sie kosztow naprawy.

 

Wczesniej mialem tylko jeden, dostalem wtedy jakis nike na komunie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mauro napisał:

Ooo. Ja też mam takiego Atlantic a jak Ajer i Hid. To mój jedyny zegarek i noszę go na wszystkie okazje :D

 

Tylko pasek muszę zmienić bo  tym co teraz wygląda jak zegarek lumpa ;)

 

 

ja mam go na czarnym pasku, całkiem fajnie się prezentuje

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...