Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Feanor napisał:

Zmenczesteryzowałem swój Liverpool i w okienku letnim wydałem... 296 milionów funtów :D

W moim zapisie AI wydał około 250 mln € i grali niesamowity piach ^^ widywałem słaby Liverpool w FM, ale to był rekord ;D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dudek napisał:

Bry

 

Ale zazdraszczam Feanorowi, że gra w ME pierwszy raz.

Pierwszy raz w ME i The Wire. Epickie kombbo

33 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

Po warszawskiej Pradze w szaliku Lecha? 

Takim sportowym świrem nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Dudek napisał:

Bry

 

Ale zazdraszczam Feanorowi, że gra w ME pierwszy raz.

 

Ja też jeszcze nie grałem, nawet bym kupił trylogię, bo jest na PS Store za ~30 całość, ale znów pojawia się pytanie - kiedy ja w to będę grał?

Ostatnio jak mam czas zagrać, to sobie w FIFĘ zagram mecz od czasu do czasu, czy w jakiegoś Raymana poziom i tyle. GTA IV z dodatkami i GTA5 leżą w kupce od dwóch lat, w AC1 mi się znudziła powtarzalność, nie mam bardzo weny żeby skończyć i będę musiał się zmusić jakoś...

 

A, i w 2018 pierwsze 50 km na rowerze przekroczyłem :cool: Oby tak dalej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie zdążyłem zobaczyć oslawionej powtarzalności w AC1 i już się znudzilem :D (doszedłem do pierwszego miasta (Damaszek?) i już mi się odechciało ;)) 

 

Teraz na tapecie Al-qadim i terror from the Deep (ależ poziom trudności skoczył w górę w porównaniu do pierwszej części :-k

 

@kaderr nie oglądałem :)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gabe napisał:

 

Ja też jeszcze nie grałem, nawet bym kupił trylogię, bo jest na PS Store za ~30 całość, ale znów pojawia się pytanie - kiedy ja w to będę grał?

Ostatnio jak mam czas zagrać, to sobie w FIFĘ zagram mecz od czasu do czasu, czy w jakiegoś Raymana poziom i tyle. GTA IV z dodatkami i GTA5 leżą w kupce od dwóch lat, w AC1 mi się znudziła powtarzalność, nie mam bardzo weny żeby skończyć i będę musiał się zmusić jakoś...

 

A, i w 2018 pierwsze 50 km na rowerze przekroczyłem :cool: Oby tak dalej.

Akurat wersja na Playstation ma ten plus, że bodajże dwójka ma większość (jeśli nie wszystkie :-k) dodatki w pakiecie. Do trójki na pewno dokupowałem osobno :-k

Btw. - zapolowałbym na Playstation TV, ale boję się, że wifi będzie zbyt słabe i zostanie mi granie po kablu w drugim pokoju :-k  Steam Link jest dużo nowszą technologią, a odpalał się w wersji niegrywalnej. No, ale za niego dałem kilkadziesiąt zeta, a nie kilkaset ;)

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Fenomen napisał:

o, wyglada na to, ze w moim bloku jest gdzies burdel... lokatorka wczoraj mi opowiadala, ze dwa razy juz przyszli jacys odpicowani goscie do jakiejs Elizy czy innej Andzeli :D google tez twierdzi, ze cos tam jest :D

Jesteś informatykiem, więc rozumiem, że to może być dla Ciebie trudne do okiełznania, ale zdajesz sobie sprawę, że istnieją ludzie, którzy po prostu umawiają się na seks i nie oczekują przy tym dostawania kasy? Szczególnie w dobie Tindera.

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...