Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hiszpanie nie pierdola się w tańcu, Polska wersja: http://fakty.interia.pl/raporty/raport-katalonia-walczy-o-niepodleglosc/aktualnosci/news-hiszpania-21-politykow-z-katalonii-stanie-przed-sadem,nId,2561239

 

Oprocz trzydziestu lat wystawili rachunek na 2 miliony euro. 

 

Tymczasem kolejna z osob wspolodpowiedzialnych za całe zamieszanie tutaj uciekła z kraju. Narobić boruty - chętnie - wziąć za to odpowiedzialność - nie ma mowy. A tym czasem zwykli ludzie zostawieni w większym bagnie. Mam wrażenie, że cała ta zeszloroczna szopka na długo odbije się czkawka zwolennikom niepo, włącznie z utratą zaufania do polityków, którzy wolą teraz uciekac. :sad:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Scorpio napisał:
39 minut temu, tio napisał:

Zagrałbym w way out ale nie mam z kim.

Ja już dzisiaj odebrałem gre, ale z Michem pewnie zaczniemy dopiero w niedzielę. Recenzje ma bardzo dobre.

 

i ja też będę grał, tylko z moją lovv lovv! a przynajmniej planuję :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

A sprawdziłeś czy można grać na jednej kopii online czy trzeba będzie nabyć drugą kopię?

Sprawdziłem- wystarczy jedna, więc nie musisz nic kupować. Ale za to Ty będziesz podnosil mydło, gdyby mi spadło ;)

Odnośnik do komentarza

Mówcie co chcecie, ale kurczak Węgierskiej Partii Dwuogonowego Psa nie jest gorszym kandydatem w wyborach niż Andruszkiewicz czy Jaki:  

W sumie to trochę szanuję Węgrów, że są w stanie tak oficjalnie kpić z takich polityków jak Andruszkiewicz, podczas gdy my udajemy, że taki poseł zasługuje na jakiś szacunek, powagę czy miejsce w mediach.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Aż mam ochotę wziąć udział w tej Rozgrywce Mistrzów i ich tam wszystkich porozpierdalać. Patrząc po tych dziwacznych ustawieniach, które stosują w większości, nie może to być takie trudne.

 

myślę, że mógłbyś być naszym przedstawicielem w RM :) weź się!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Aż mam ochotę wziąć udział w tej Rozgrywce Mistrzów i ich tam wszystkich porozpierdalać. Patrząc po tych dziwacznych ustawieniach, które stosują w większości, nie może to być takie trudne.

nie podpuszczam, ale nie wierze

obsrasz zbroje pewnie i tego nie zrobisz

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...