Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, me_who napisał:

Niestety, FM 2016 niegrywalny przez to, że każda zmiana klubu powoduje wykasowanie historii, wszyscy mają przeszłość do 2015 a potem 6 lat czarnej dziury :sad: Myślałem, że to przeboleję, ale jednak nie.

Pora na FM 2018.

Cymru? 

Odnośnik do komentarza

Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku kiedy naoglądają się suits?

Widzą siebie na szczycie złota 44 w warszawa czy Skytower we wroclaw
Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle.
Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i na błotną kąpiel.
Po południu obwarzanek w budce przy biurowcu, a potem spotkanie z wściekłym Sobiesławem Zasadą:
- Zwolnię cię jeśli czegoś nie wymyślisz, zapracuj na pieniądze, które ci płace.
- Zwolnić to ja mogę ciebie, może teraz ty udowodnisz, że możesz być moim klientem, to ja tu rozdaje karty.

Gabinet pełny winyli, na parapetach piłki z podpisami Lewego, Dudka i Boruca,
z głośników gramofonu leci Krzysztof Krawczyk.

Na stole czekają już bilety na strefę VIP Legia-Widzew, oczywiście obok Kwaśniewskiego, załatwione przez
ładną i wszechwiedzącą sekretarkę Ewelinke.

Przegrywasz? Ktoś przystawia ci broń do skroni? Masz 146 wyjść z tej sytuacji.

Wieczorem kolacja w Mariocie gdzie oczarowujesz swoją partnerkę cytatami z filmów Kieślowskiego.

  • Lubię! 8
  • Haha 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hawkeye napisał:

Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku kiedy naoglądają się suits?

Widzą siebie na szczycie złota 44 w warszawa czy Skytower we wroclaw
Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle.
Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i na błotną kąpiel.
Po południu obwarzanek w budce przy biurowcu, a potem spotkanie z wściekłym Sobiesławem Zasadą:
- Zwolnię cię jeśli czegoś nie wymyślisz, zapracuj na pieniądze, które ci płace.
- Zwolnić to ja mogę ciebie, może teraz ty udowodnisz, że możesz być moim klientem, to ja tu rozdaje karty.

Gabinet pełny winyli, na parapetach piłki z podpisami Lewego, Dudka i Boruca,
z głośników gramofonu leci Krzysztof Krawczyk.

Na stole czekają już bilety na strefę VIP Legia-Widzew, oczywiście obok Kwaśniewskiego, załatwione przez
ładną i wszechwiedzącą sekretarkę Ewelinke.

Przegrywasz? Ktoś przystawia ci broń do skroni? Masz 146 wyjść z tej sytuacji.

Wieczorem kolacja w Mariocie gdzie oczarowujesz swoją partnerkę cytatami z filmów Kieślowskiego.

Czytałem to 3 dni temu na filmwebie.

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wojt3k napisał:

Czuję się takim buntownikiem :)

Coś w HSV mają szczęście do generowania młodych napastników. Arp zaczyna wymiatać, a tutaj rośnie następca. Szkoda tylko, że ze względu na wiek nie może grać ani w pucharach, ani w lidze. Wygenerował się 2018 roku eFeMowego i od razu w letnim okienku próbował podkupić go Bayern. Legia też próbowała, ale na razie jeszczerzucają oferty rzędu 2 miliony ojro.

D5EB84B4E96EBECDCED1C469C2A3B45C3D1D6251

z taką determinacją to nic z niego nie będzie :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dawno nie miałem takiej zajawki na FM, chyba w 2012 roku. Po dwóch porażkach z rzędu (Fulham i Sunderland), ekipa QPR wybrała się na Macron Stadium, aby spuścić przysłowiowy wpierdol Boltonowi. Tak też się stało – pierwsza bramka padła w 16. sekundzie meczu, a 10 minut później było już w sumie po zawodach. W następnej kolejce na Loftus Road przyjeżdża lider, czyli Wolves. No i zobaczymy...

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Niestety, FM 2016 niegrywalny przez to, że każda zmiana klubu powoduje wykasowanie historii, wszyscy mają przeszłość do 2015 a potem 6 lat czarnej dziury :sad: Myślałem, że to przeboleję, ale jednak nie.

Pora na FM 2018.

 

Dodawanie w trakcie kariery lig powoduje takie galimatiasy, jeśli uda się tego nie robić to jest ok :sad: 

Chyba =)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, stefan1984 napisał:

 

Dodawanie w trakcie kariery lig powoduje takie galimatiasy, jeśli uda się tego nie robić to jest ok :sad: 

Chyba =)

Ja coś kiedyś zamieszałem z plikami co się zapisują na C: i chyba wykasowałem o jedną rzecz za dużo.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...