Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mija druga godzina jak ruszyłem z domu do pracy. Mróz dziś skumulował awarie na kolei - najpierw jakiś wcześniejszy skład zamarzł na trasie, mój pociąg pół godziny opóźnienia (stałem na peronie), później w trasie zamarzły mu drzwi (+10), a teraz przed Wschodnią zamarzły rozjazdy (+15).

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gabe napisał:

Właśnie mija druga godzina jak ruszyłem z domu do pracy. Mróz dziś skumulował awarie na kolei - najpierw jakiś wcześniejszy skład zamarzł na trasie, mój pociąg pół godziny opóźnienia (stałem na peronie), później w trasie zamarzły mu drzwi (+10), a teraz przed Wschodnią zamarzły rozjazdy (+15).

 

Ogrzewanie chociaż działa? 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

Muve jednak w koncu przyznalo po co im byla ta nowa twarz ;) Zrobili teraz jej fote jak gra... W basenie.

No to czas zrobić unfollow (nie pamiętam nawet, czemu ich śledzę, bo poza gog/amazon praktycznie nic nie kupuje). Mało rzeczy tak mnie wkurwia w internecie/reklamie, jak szczucie cycem :/

 

@Reaper wpadnij tydzień wcześniej do BCN na Gran derbi :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Zostałem dzisiaj w domu, bo jednak przeziębienie nadal nie przeszło. Myślę spoko popracuje z domu. To ktoś od 2 godzin boruje ściany ale nie kurwa zwykłą wiertarką, on chyba sprowadził sobie na chatę działo, bo drży mi biurko, w kubku z kawą mam fale jak na morzu podczas sztormu. No jebaniutki <3

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie mnie pytają po co kupiłem sobie oczyszczacz powietrza... wczoraj był chyba rekord. Jak szedłem spać, to wskaźniki pokazywały przekroczenie normy pyłów o 1800%. Ale oczywiście mówimy o tej normie polskiej, bo norma WHO była przekroczona o jakieś 3500% :roll: 

 

Tak jeszcze w innym temacie, to wkurza mnie strasznie mój proces rekrutacji do Szkocji, bo od 3 tygodni czekam aż ustalą termin ostatniej rundy wywiadów :/ i tak człowiek wisi w przestrzeni, bo oczywiście nie podpalam się, ale gdzieś z tyłu głowy siedzi, gdzie ja będę za te 2 miesiące, bo jakaś tam szansa jest. Nie wspominając o tym, że do tych rozmów to będę musiał porządnie kilka dni się przygotowywać (jakieś case study do zrobienia + ogólnie research o firmie bardzo dokładny), a nie jestem w stanie zmotywować się do przysiąścia do tego teraz, gdy nie ma deadline'u.

 

3 minuty temu, schizzm napisał:

Czasami z problemami, ale z reguły jak chcesz, to kupisz. :) Cenowo licz od 100 euro za sztukę i najgorsze miejsca ;) w górę. 

Meh, kiedyś będzie mnie stać, to kupię sobie miejsce VIP ;) Nie będę płacił prawie 1000 zł za jakieś kiepawe miejsce ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, tio napisał:

Też kupiłem ten oczyszczacz i u mnie norma była przekroczona tylko gdy przypaliłem naleśnik.  A tak to nie przekracza 30 tego ppm.

Ale mówiłem o przekroczeniach za oknem. Oczyszczacz też wyłapuje te zwiększenia, bo słychać to nawet w głośności działania. Ale zgadza się, w domu elegancko utrzymuje poziom ok. 30.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...