Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, me_who napisał:

u mnie wg AccuWeather -12 odczuwalna -22, wiec chyba sie nie ociepliło. Ale co ciekawe, z okna samochód nie wyglada jakbym musiał go skrobać. Ale to może jakaś wizja i złudna nadzieja.

Ja nie musiałem :-k A wczoraj było delikatne skrobanko.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

u mnie wg AccuWeather -12 odczuwalna -22, wiec chyba sie nie ociepliło. Ale co ciekawe, z okna samochód nie wyglada jakbym musiał go skrobać. Ale to może jakaś wizja i złudna nadzieja.

na pogodynce ktora mam zamontowana  u rodzicow na wsi  ( http://boleslawice.info/pogoda/ )  dzis padl rekord odczuwalnej temperatury: -21,3

a ze nie trzeba odsniezac to chyba efekt dosc suchego powietrza, chociaz akurat w tym przypadku ta moja pogodynka cos sciemnia bo pokazuje wilgotnosc 75%

chyba, ze tam na wsi wilgotnosc jest duzo wieksza niz w miescie (chociaz nie wiem czy az tak :-k )

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Fenomen napisał:

na pogodynce ktora mam zamontowana  u rodzicow na wsi  ( http://boleslawice.info/pogoda/ )  dzis padl rekord odczuwalnej temperatury: -21,3

a ze nie trzeba odsniezac to chyba efekt dosc suchego powietrza, chociaz akurat w tym przypadku ta moja pogodynka cos sciemnia bo pokazuje wilgotnosc 75%

chyba, ze tam na wsi wilgotnosc jest duzo wieksza niz na wsi (chociaz nie wiem czy az tak :-k )

wiem, że nikt nie czyta postów Feno, ale zaintrygowało mnie to ;) 

6 minut temu, BartuS napisał:

a ja jutro wyjazd na IEM, nie moge sie doczekac :) 

tylko komu kibicować jak VP odpadnie? ;)

 

ja zamówiłem sobie wczoraj koszulkę VP, jaram się :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...