Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, stefan_jaracz napisał:

@lad na tej Twojej lekko zmodyfikowanej taktyce Atalantą w pierwszym sezonie 3 miejsce, w drugim mistrz, w trzecim po 11 kolejkach pierwszy i 3 stracone bramki :) w sumie to w obecnym sezonie nikt nam nie strzelił więcej niż jedną bramkę :)

Elegancko. A jak ze strzelaniem bramek? Napastnicy skuteczni? Ja cały czas walczę z brakiem goli z linii pomocy. ŚP zmieniłem na Mezzalle i trochę pomogło, ale nadal nie wykręca liczb na miarę moich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza

Napastnicy robili robotę w pierwszym sezonie, bo Petagna i Gomez rozjebali ligę, ale oczywiście od razu pojawił się Real i MC. Nie było siły ich zatrzymać Teraz takiego szału nie ma, ale jest nieźle. Pomoc z bramkami to jest dramat w sumie, ale czasem coś tam wpadnie (najlepiej chyba PŚP jako WR). Największy szał robią boczni DM. Chyba najważniejsze pozycje.

 

Generalnie czekam aż mi się rozwiną wychowankowie bo mam po jednym OŚ, PŚ i N którzy już od drugiego sezonu grają w pierwszym składzie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ej dietetyczne świry, postanowiłem se poeksperymentować z intermittent fasting i fajna rzecz, tylko boli mnie strasznie głowa odkąd zacząłem. Jem 2k kcal dziennie. Poguglowałem (:keke: ) i głównie piszą o piciu wody (piję dużo, siki mam prawie przeźroczyste), ograniczeniu kawy i fajek (nie piję kawy i nie palę). Co to może być? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gacek napisał:

Pierwszorzędny lolcontent: http://www.oszuscipodatkowi.com/2018/02/12/pierwszy-moj-wpis/

Polecam wpierw przeczytać tekst (długi, ale warto), a następnie komentarze. Będę temat obserwował z zainteresowaniem :keke:

Ależ to jest dobre :D

 

grafikulus_rltF7xxWi1,q40.jpg

Właśnie dostałem info, że KAS już wie o tym całym artykule, sprawdzają to i jeśli potwierdzą choć w dużej części zawarte tam informacje, to pójdą publikacje w poważnych tytułach mediowych, być może już w przyszłym tygodniu. Tak więc możliwe, że właśnie jesteśmy świadkami początków całkiem dużej afery. I nie pytajcie, skąd wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, schizzm napisał:

Mam podobnie. Za młodych lat czekałem tylko na hokej (bo w zasadzie to była jedyna okazja, żeby pooglądać ten sport na sensownym poziomie w tv), curling (bo lubię tę dyscyplinę) i biathlon (bo kibicowałem Tomaszowi Sikorze). Teraz to nawet nie mam pojęcia, czy ktoś to transmituje w Hiszpanii...

swoja droga to ciekawe, ze HIszpania majac tyle miejsc do uprawiania narciarstwa, praktycznie nie liczy sie na zimowej olimpiadzie :-k

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

Raiffaisen po raz kolejny duży minus. Zrobiłem transakcje 25 stycznia a oni ją zaksięgowali w lutym xD I pobrali kasę za kartę. Napisałem reklamacje na którą odpowiedzieli, że:

"opłata za kartę naliczyła się prawidłowo.

Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji warunkiem zwalniającym z opłaty jest rozliczenie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą debetową w bieżącym miesiącu kalendarzowym."

"Zgodnie z regulaminem transakcje wykonywane na terenie kraju mogą się rozliczać do 10 dni od daty wykonania."

 

Bardzo miło z ich strony :keke: Czyli żeby mieć pewność że mam darmową kartę muszę wykonać jedna transakcje bezgotówkową w miesiącu do 20....Chuje 

Dodam, że pierwszy raz spotykam się z bankiem, który tak długo księguje :o

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Meler napisał:

Ja nie trawię igrzysk zimowych. Na letnie zawsze jestem napalony, a zimowe to taki totalny meh, i co jeszcze gorsze - wpierdalają się 2 lata pomiędzy letnie, dewaluując 4-letnią przerwę. 

Już to pisałem, ale mnie chyba bardziej podobają się zimowe.  Na pewno nie mniej. Tu jest jakieś 90% dyscyplin, które są fajne i dobrze się ogląda. W letnich jest mnóstwo paździerzowych, nudnych sportów, na które nawet bym nie spojrzał normalnie. Jakieś łucznictwo, zapasy.  Nawet to wioślarstwo i kajakarstwo, w których Polska odnosi sukcesy, patrząc obiektywnie jest w chuj nudne. Oczywiście na taką masę sportów jest tez dużo ciekawych,  sa zajebiste emocja, szczególnie jak Polacy graja w zespołówkach. Czyli mniej więcej stawiam znak równości.

 

Ale dzięki temu, że duzo ludzi tak mysli jak Wy, to nie ma specjalnej zajawki w mediach więc spokojnie można spędzić dzień w robocie nie dowiadując się o żadnych wynikach i potem w domu naparzać powtórki z emocjami

 

A co do Hiszpanii i zajebistych sportów zimowych to wczoraj zdobyła pierwszy medal od dawien dawna (chyba od 24 lat) w snowboard crossie. Jeden z bardziej widowiskowych sportów na tych igrzyskach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie to też wina tego, że na letnich mamy więcej "własnych" emocji  - więcej szans medalowych niż zimą. 

 

No, ale różnica czasowa u mnie też zabija chęć interesowania się igrzyskami teraz. Powtórki? Niee...

Odnośnik do komentarza

W tym roku średnio z czasem więc mało ogladam, ale ja zdecydowanie wolę zimową. Konkurencje są po prostu ciekawsze - i zjazd i biegi narciarskie, biathlon nie wspominając już o skokach. A w lecie to głównie lekkoatletyka, która jest dla mnie po prostu nudna.

Odnośnik do komentarza

Igrzyska letnie:

- kto pobiegnie szybciej, skoczy dalej/wyżej, zdobędzie więcej bramek - wygrywa

 

Igrzyska zimowe:

- kto się nie zabije nie upadnie podczas zjazdu/skoku, kto dostanie więcej punktu za styl/wiatr/brak wiatru, kto ładniej tańczy na lodzie - wygrywa 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...