Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Brudinho napisał:

U mnie dzisiaj wskoczyła dieta...Zrzuciłem wystarczająco na IF (do 75 kg) więc czas na zdrowe podejście do tematu. Aczkolwiek wkurwia mnie wizja 5 małych posiłków....

Co to znaczy zdrowe podejście do tematu? IF jest twoim zdaniem niezdrowy?

Odnośnik do komentarza

Nie no. Nie odczułem na niej jakiegoś negatywnego wpływu na mój organizm. Ba po 18 godzinach nie jedzenia potrafię iść i przebiec 15 km, waga leci w dół jak głupia (5kg w 3 tygodnie) a to już samo w sobie podobno nie jest zdrowe.Druga sprawa to suplementacja, bo witaminy możesz zabrać dopiero po posiłku razem z tłuszczami (Jak [mention=4933]Hawkeye[/mention] wspominał), dodatkowo takie 2000 kalorii na wieczór to i spało mi się ciężko. Teraz chciałbym coś budować. Poprzednio zrobiłem błąd, zjechałem na IF do 66 kg i postanowiłem "pomasować" skończyło się na 86 kg i wyglądzie prosiaka, ponownym nawrotem choroby itp. itd. Teraz chciałbym tak jak "Pani królowa nauk dietetyka" przykazała 5 posiłków, wyliczone makro, suplementacja itp.

 

d3c730609bf1de1a1bbf839f29585cec.jpg

 

 

Zdjęcie to samo IF z oknem żywieniowym na 4 godziny i 2 treningami dziennie. Startowałem podobnie jak teraz z pułapu 82-83 kg.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą - wie ktoś czy w jakimś sklepie w Polszy można dostać olej (nie musi być kokosowy) w sprayu, czy tylko KFD?

1 minutę temu, Hawkeye napisał:

Po raz dziesiąty pisze, 5 posiłków dziennie to nie jest żaden naukowy konsensus co do tego ile razy dziennie powinno się jeść :D. Jedz tyle razy dziennie ile ci wygodnie.

No wiadomo, że będąc na deficycie jedząc 10 razy i tak się schudnie. Izi.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hawkeye napisał:

Po raz dziesiąty pisze, 5 posiłków dziennie to nie jest żaden naukowy konsensus co do tego ile razy dziennie powinno się jeść :D. Jedz tyle razy dziennie ile ci wygodnie.

 

Ale ja chcę spróbować czy to mityczne śniadanie sprawi, że będę mniej nienawidził wszystkich :keke: Więc się pierdol :P

Odnośnik do komentarza

oho, jak Brudas będzie na zlocie jadł pięć posiłków dziennie, to nam się szybko żarcie skończy ;) Reaper uprzedź tam proszę okoliczne lokale, że przybędzie Mirosław z Krotoszyna i zje im wszystkie zapasy i zgwałci dziewice, czyli zje im wszystkie zapasy ;)

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...