Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, schizzm napisał:

400 Days to krociutka zapowiedź drugiego sezonu. Grasz kilka epizodów które są bardzo krótkie. Żadna rewelacja, ale swoje wybory możesz przenieść bodaj do s2, ale pewnie to i tak nie ma zadnego wpływu (nie grałem s2) ;)

s2 już grałem, więc będę miał trochę powrót do przeszłości po new frontier ;) ale jest za 5 zł, więc why not

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hawkeye napisał:

O, wyjebali taza I za niego majczu. A w marcu podobno dalsze zmiany (po iemie pewnie)

Wszedłem na HLTV i pierwszy temat jaki mi się rzucił na forum "MICHU most overrated player ever". :keke: Nie no, imo szału nie będzie, ale ważne, że Neo będzie iglował. :) 

 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, kuab napisał:

:rotfl::picard:

Maniac, serio masz swoją restaurację? Mam nadzieję, że przynajmniej nie ma tam steków. 

 

A odpowiedź brzmi: tak i to bardzo, w zależności od tego, co  będą jadły, gleba i mikroklimat wpływają na smak trawy, nie mówiąc o tym, że 2 hodowców może dawać oprócz trawy jakieś inne rzeczy krowom do jedzenia, inaczej sezonować steki itd.

I oczywiście rolnicy się zmawiają i w zależności od regionu karmią czym innym. Gleba też oczywiście jest taka sama w całym regionie i zmienia sie dopiero przy przekroczeniu granicy województwa :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Same fajowe gierki od Telltale, ale jak zaznaczyłem wszystkie co bym chciał to mi wyszło 180 zł :sad: https://www.gog.com/promo/20180205_telltale

 

Na spółe? :keke:

Ja zacząłem grać w GTA IV, ale kurwa ta kamera jest jakaś pojebana i oderwana od rzeczywistości....Skręca zanim ja skręcę. I tak podczas 2 misji pojawiło sie niepowodzenie bo mi moja randka wyskoczyła podczas jazdy bo jechałem zbyt chujowo.....

Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

Ja zacząłem grać w GTA IV, ale kurwa ta kamera jest jakaś pojebana i oderwana od rzeczywistości....Skręca zanim ja skręcę. I tak podczas 2 misji pojawiło sie niepowodzenie bo mi moja randka wyskoczyła podczas jazdy bo jechałem zbyt chujowo....

 

Ja nie mogę się do niej zabrać na ps3.

 

Po pierwsze jest strasznie poważna i ponura, nawet śmieszny Roman jest bardziej tragikomiczny, a ja bym chciał w radosne GTA pograć ;) Jak w VC, albo nawet Sa Nandreas. A tu nie dość, że ponuro, to wszystko szaro-pomarańczowe.

Po drugie przeszedłem już w bólach cały pierwszy akt, to mi się konsola popsuła, włącznie z savem. A jeszcze po drodze miałem buga, że w pierwszej misji, gdzie korzystało się z radiowozu nie udało mi się gościa dogonić, a jak powtarzałem misję, to nie dało się uruchomić komputera, więc nie dało się przejść misji.

 

Ale czaję się od pewnego czasu, bo wypadało by przejść przed dodatkami do 4 i piątką :-k 

Odnośnik do komentarza

GTA IV łyknąłem dość szybko, chociaż pamiętam, że ze sterowaniem samochodem się trochę męczyłem :-k Ale GTA V zdecydowanie bardziej miodne jest :) 

 

16 minut temu, Meler napisał:

To lepiej wydaj na to

 

https://www.gog.com/game/the_witness

 

Za taką kasę to polecam 11/10. 

Trochę dużo jak na jedną gierkę, dodaję do wishlisty :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...